Projekt rekonstrukce bytu

13
bodů

Projekt - nové dispoziční řešení bytu chráněného bydlení pro dva klienty.

Design
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Z bytu 1+1 potřebujeme vytvořit byt pro dva klienty, kdy každý bude mít samostatný pokoj s kk a společnou koupenu.

Popis

V současné době se chystáme k přestavbě byt v běžné zástavbě v Brně, ve kterém jsou ubytovaní 2 klienti. Byt však dispozičně nevyhovuje. Má dvě obytné místnosti, z nichž jedna je v současnosti obývací pokoj a druhá je kuchyně, dále předsíň a koupelnu. Chtěli bychom byt upravit tak, aby každá z místností měla svůj kuchyňský kout. Zároveň bychom chtěli zrenovovat koupelnu, která již neodpovídá současným požadavkům. Potřebovali bychom navrhnout umístění kk v obou pokojích a uspořádání sanitárního vybavení v koupelně.

Komentáře

Jan Šebek 16. 6. 2018
Zdravím,
je ještě možné se do tohoto projektu přihlásit?
Dobrý den,
byla bych moc ráda. V tuto chvíli jednáme s topenářem ohledně možností ohřevu vody a vytápění, takže Vaše pomoc by přišla v pravý čas.
poskytujeme sociální služby lidem s duševním onemocněním
Sociální služby
Práh jižní Morava poskytuje lidem se závažným duševním onemocněním z Jihomoravského kraje pomoc a podporu při jejich začleňování do běžného života. Našim klientům pomáháme překonávat problémy související s duševním onemocněním v základních životních oblastech: práce, samostatné bydlení, vzdělávání, péči o zdraví, mezilidské, rodinné a partnerské vztahy, využití volného času a dalších. Pomáháme prosazovat a hájit práva lidí s duševním onemocněním a zlepšujeme vztah veřejnosti k lidem s duševním onemocněním. Jsme pevnou součástí systému poskytovatelů sociálně-zdravotnických služeb Jihomoravského kraje. Intenzivně spolupracujeme s Psychiatrickou klinikou FN Brno Bohunice, Psychiatrickou nemocnicí Brno Černovice, Psychiatrickým oddělením Vojenské nemocnice, s mnoha ambulantními psychiatry a psychology. Úspěšně realizujeme projekty financované z fondů EU.