Pohádkový les v Horních Počernicích - neděle 3.6.

10
bodů

Odpoledne věnované dětem - zábava v pohádkovém lese

práce s dětmi
Střední práce | Osobně
Výzva je Otevřená

Účel výzvy

zajištění aktivit: malování na obličej, dětský kadeřnický salon

Popis

Na již tradiční počernické červnové akci "Pohádkový les" (tentokrát na téma "Cesta kolem světa") nabízíme uplatnění dobrovolníkům pro aktivity: malování na obličej, dětský kadeřnický salon, příp. hry na stanovišti. Účast dobrovolníků je plánována na čas od 12.30 do 17.30.

Komentáře

Anna Burdová 26. 4. 2018
Dobrý den, nevím, jestli by se Vám to hodilo do programu, ale jsem autorkou pohádek pro děti a příp. bych mohla přijít něco přečíst :-)
Mumraj z.s. 3. 5. 2018
Dobrý den, Aničko.
Jedná se o venkovní akci v lese a u rybníka, kde děti chodí od stanoviště ke stanovišti - nejsem si tedy jista, zda by to bylo odpovídající místo pro čtení...
Každopádně Váš návrh je krásný, a tak jako protinávrh píšu "co společně uskutečnit nějaké plánované čtení pod střechou, u nás v Mumraji"? Kdybyste byla pro, napište mi své telefonní číslo, spojíme se a něco připravíme. Byla by to určitě prima akce "autorské čtení pro děti". To bychom rády!
A kdybyste měla chuť se Pohádkového lesa účastnit jinak (třeba vydávat startovací kartičky, nebo být u stánku v cíli), jste vítána s otevřenou náručí.
Těším se na Vaši reakci a přeji krásný den.
Hana :o)
Anna Burdová 4. 5. 2018
Dobrý den, Hanko,
domluvit se určitě můžeme :-) Knížka, ze které bych mohla dětem něco přečíst, vyjde v srpnu, takže bychom se mohli domluvit třeba na září a já bych knížku přinesla s sebou. Zavolat můžete na 737 344 941 nebo napsat na a.burdova@email.cz.
Díky za Váš zájem!
Rodinné a komunitní centrum
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
Máme rádi Horní Počernice a chceme, aby se tady dobře žilo.