Získejme prostředky pro rozjezd komunitní školy

13
bodů

Potřebujeme finanční nebo materiální prostředky pro vybavení a úpravu prostor nové komunitní školy.

Fundraising
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Jsme nestátní nezisková organizace, budeme vybírat od rodičů školné, nemáme mnoho dalších prostředků na vybavení prostor pro školu.

Popis

Pro náš nový projekt Komunitní školy v Čerčanech hledáme šikovného fundraisera, který by nám pomohl sehnat prostředky na úpravu prostoru komunitní školy. Máme k dispozici jednu velkou místnost na místní faře. Potřebujeme nová kamna, drobné stavební úpravy, nábytek, školní pomůcky, průtokový ohřívač vody, barvy na vymalování, popřípadě i další věci, tohle je to nejnutnější.
Volnočasové aktivity pro předškoláky, rodiče+komunitní škola
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Spolek DRáČe od roku 2005 nabízí obyvatelům Čerčan a okolí akce pro děti i dospělé, které přispívají k jejich vzdělávání a rozvoji. Umožňují jim se setkávat a bavit se. Snažíme se zapojit ženy i muže z okolí, aby si v našich aktivitách našli své místo a aktivně se zapojili. Pořádáme dopolední miniškolku pro děti od dvou let. Každý všední den, některé dny jsme přidali o odpoledne. Dál pořádáme jednorázové akce (Vynášení Morany, Mikluáš apod.). V současné době připravujeme nový projekt Komunitní školy v Čerčanech, která se rozběhne v září 2018. V tuto chvíli připravujeme prostory.