Hledáme střihače pro naše krátké promo video

0
bodů

Víme, že video mluví jazykem, který se krásně poslouchá!

zkušenosti se střihem a úpravou videa
krátká videa
postprodukce videa
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Potřebujeme pomoct se střihem video materiálu pro propagační video, které má ukázat světu, proč má dobrovolnictví smysl.

Popis

Zvládneme natočit video záběry na dobrovolnických akcích. Co je však mimo naše síly je zpracování a postprodukce videa. Půjde o krátké minutové video, ve kterém budou mluvit naši dobrovoloníci o tom, co je Tamjdem a proč má smysl pomáhat. Není třeba nějakých speciálních efektů. Budeme moc rádi za pomoc!
Propojujeme dobrovolníky s neziskovkami u nás i ve světě!
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
... práce zadarmo není nadarmo! Od roku 2013 působíme v oblasti českého a mezinárodního dobrovolnictví. CO DĚLÁME? - organizujeme Víkendovky – víkendové expedice okolo 10 dobrovolníků na pomoc českým neziskovým organizacím - realizujeme Workcampy – až dvoutýdenní dobrovolnické projekty s mezinárodní účastí na pomoc neziskovkám v ČR a do světa na stejné projekty vysíláme ty, kterým je doma těsno. PROČ TO DĚLÁME? PROPOJUJEME dobrovolníky se zajímavými neziskovými organizacemi všeho druhu v ČR i ve světě. VYTVÁŘÍME PŘÍLEŽITOSTI zapojit se do smysluplné práce různých iniciativ, učit se praxí a vlastní zkušeností, rozvíjet se, poznávat nové lidi a nové kultury. PŘISPÍVÁME k rozvoji českých neziskových organizací a k naplňování jejich vizí... ke společnosti, ve které lidé zodpovědně berou změnu do svých rukou.