Korektura anglické verze webu naší ops

0
bodů

Hledáme  pomoc s korekturou překladu anglických textů pro anglickou verzi naší webové stránky.

Překlady
Znalost angličtiny
| Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Před pár měsíci jsme spustili nové webové stránky (připravené z velké části vlastními silami) a nyní bychom je rádi přeložili do angličtiny.

Popis

Hledáme  pomoc s korekturou překladu anglických textů pro anglickou verzi naší webové stránky.  Posláním naší o.p.s.  je propojování generací a organizování společného prostoru pro aktivní setkávání dětí a seniorů.  Před pár měsíci jsme spustili nové webové stránky www.mezi-nami.cz (připravené z velké části vlastními silami) a nyní bychom je rádi přeložili do angličtiny, abychom mohli šířit naší myšlenku potřebnosti mezigeneračního dialogu i dále.  Překlady jsme vytvořili vlastními silami, ale rádi bychom, aby byly srozumitelné a ne moc kostrbaté. Vše lze řešit on-line, není potřeba osobní setkání (ale rádi vás u nás uvítáme a seznámíme s našimi aktivitami). Děkujeme!
Podporujeme pravidelné setkávání lidí všech generací.
POSLÁNÍ: Podporujeme pravidelné, plánované propojování generace seniorů, dětí a lidí v produktivním věku, na základě jejich vnitřní motivace, v místní komunitě s cílem objevování, poznávání, obohacování a vzájemné úcty.