Design veřejného profilu dobrovolníků

13
bodů

Jak pěkně a přehledně prezentovat, co se člověk díky dobrovolnictví naučil/a?

Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Máme prima nástroj, který umí zobrazit nabyté kompetence dobrovolníků. Chceme, aby bylo toto zobrazení přehledné a atraktivní.

Popis

Námi vytvořený on-line nástroj pomáhá lidem "přeložit" jejich konkrétní dobrovolnickou zkušenost do jazyka kompetencí. Chceme tak přispět k tomu, aby si tyto kompetence dobrovolníci uvědomovali, a aby je mohli dál prezentovat - třeba na trhu práce. Proto potřebujeme, aby zobrazení "veřejného profilu" dobrovolníků v tomto nástroji bylo atraktivní a snadno pochopitelné. Chceme, aby se na něm zobrazovalo všech 14 kompetencí tak, aby bylo dobře vidět, co člověk díky dobrovolnictví už naučil. Proto hledáme někoho, kdo umí dělat např. infografiky a ideálně tento náš nástroj nezná. Ocenili bychom 1-3 kreativní návrhy, jak by toto zobrazení kompetencí mohlo vypadat.
Čtvrtstoletí na poli mezinárodního dobrovolnictví.
INEX - Sdružení dobrovolných aktivit je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictví. Smyslem naší činnosti je umožňovat lidem, aby prostřednictvím dobrovolné práce pomáhali tam, kde je potřeba, a věnovali svůj volný čas aktivitám, které nejen prospějí dobré věci, ale obohatí i je samotné.