WordPress 3.2.1.

13
bodů

Pomoc s úpravou webových stránek v redakčním systému WordPress

Programování
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Aktualizace webových stránek

Popis

Rádi bychom znovu uvedli v život jeden z finančních nástrojů projektu "Kámoš". Proto bychom uvítali šikovného odborníka, který by nám stránky www.stansekamosem.cz pomohl aktualizovat, zjednodušit a oživit.

Komentáře

Jan Boháč 14. 11. 2017
Dobrý den, ovládám v základech technologii asp.net a javascript. S wordpressem nemam zkušenost, ale učil bych se za běhu projektu a mohl bych vám pomoci. Kdybyste chtěli, dejte mi vedet, tel 724482771
Pomáháme dětem vkročit do života.
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Poradenství
Terapie
Organizace Barevný svět dětí, z. s. byla založena v roce 2004 s prvotním záměrem podporovat děti opouštějící ústavní péči. Postupně se hlavní činnost přenesla od působení v dětských domovech k oblasti prevence. V současné době pracujeme s dětmi a jejich zákonnými zástupci převážně ze znevýhodněných a pěstounských rodin. K dalším aktivitám organizace patří vzdělávání a propojování odborníků z oblasti péče o tyto děti a rodiny. A od roku 2013 také projekty Služby pro pěstouny a Služby pro odborníky a veřejnost. Každý z nás se někdy může dostat do situace, kdy se potřebuje s někým poradit; nebo si jen postěžovat a ulevit od svých problémů. V rámci projektu „Kámoš“ tak děti poznávají dalšího kamaráda, na kterého se v případě nouze mohou obrátit se svými trablemi. Naši malí Kámoši se tak dvakrát týdně scházejí s asistentem-velkým Kámošem, který jim pomáhá s věcmi, které potřebují do školy. Velcí Kámoši ale fungují taky jako „vrba“, opora a rádce. Kámoši tak spolu tráví čas nejen nad domácími úkoly, ale také na různých volnočasových aktivitách a hromadných akcích Barevného světa dětí, o. s. Abychom rodinu co nejvíce podpořili, nabízíme rodičům a pěstounům kromě doučování dětí také systém podpůrných služeb. Zdarma tak mohou využít nabídku účastnit se například rodinných konzultací, terapií, schůzky s právním nebo finančním poradcem.