Hledáme grafika na úpravu vánočních přání 2017

0
bodů

Pomozte nám zapojit se do Mezinárodního dne dobrovolnictví a dárcovství

Grafika
Copywriting
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Výtěžek z prodeje vánočních přání jde na podporu dětí z ohrožených a pěstounských rodin, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Popis

Rádi bychom se letos jako, jako nezisková organizace, zapojili do akce Giving tuesday - mezinárodní den dárcovství a dobrovolnictví (www.givingtuesday.cz). Chtěli bychom v rámci této akce nabízet lidem ke koupi vánoční přání, které namalovaly sami děti. Předmětem naší výzvy je samotná grafická úprava těchto přání. Vložení textu do přání, úpravy pro tisk apod. Výtěžek z prodeje poslouží k podpoře práce s ohroženými a pěstounskými rodinami, o které se naše organizace již třináctý rok stará. V případě zájmu můžeme za grafickou úpravu vystavit konkrétnímu grafikovi darovací smlouvu za jeho dobrovolnou práci.
Pomáháme dětem vkročit do života.
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Poradenství
Terapie
Organizace Barevný svět dětí, z. s. byla založena v roce 2004 s prvotním záměrem podporovat děti opouštějící ústavní péči. Postupně se hlavní činnost přenesla od působení v dětských domovech k oblasti prevence. V současné době pracujeme s dětmi a jejich zákonnými zástupci převážně ze znevýhodněných a pěstounských rodin. K dalším aktivitám organizace patří vzdělávání a propojování odborníků z oblasti péče o tyto děti a rodiny. A od roku 2013 také projekty Služby pro pěstouny a Služby pro odborníky a veřejnost. Každý z nás se někdy může dostat do situace, kdy se potřebuje s někým poradit; nebo si jen postěžovat a ulevit od svých problémů. V rámci projektu „Kámoš“ tak děti poznávají dalšího kamaráda, na kterého se v případě nouze mohou obrátit se svými trablemi. Naši malí Kámoši se tak dvakrát týdně scházejí s asistentem-velkým Kámošem, který jim pomáhá s věcmi, které potřebují do školy. Velcí Kámoši ale fungují taky jako „vrba“, opora a rádce. Kámoši tak spolu tráví čas nejen nad domácími úkoly, ale také na různých volnočasových aktivitách a hromadných akcích Barevného světa dětí, o. s. Abychom rodinu co nejvíce podpořili, nabízíme rodičům a pěstounům kromě doučování dětí také systém podpůrných služeb. Zdarma tak mohou využít nabídku účastnit se například rodinných konzultací, terapií, schůzky s právním nebo finančním poradcem.