Malý program pro evidenci obědů

0
bodů

Potřebujeme pomoc vytvořit program pro evidenci obědů

Programování
Informační technologie
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Potřebujeme zjednodušit evidenci obědů

Popis

Hledáme někoho kdo by nám pomohl vytvořit malý program pro evidenci obědů - zatím to řešíme několika propojenými tabulkami v excell ale tím jak už máme více dětí, je to zdlouhavé a komplikované. Potřebujeme aby každé dítě mělo svojí kartu, kde se zaznamená docházka, počet obědů za měsíc, uhrazené částky a aby z této karty se to dále přenášelo do několika tabulek.

Komentáře

Martin Kejzlar 26. 9. 2017
Jak si mám přesně vysvětlit pojem "aby z této karty se to dále přenášelo do několika tabulek.". Chcete tedy abych se jednalo o desktopovou aplikace (asi pod WIndows) a aby data exportovala do excelových tabulek??? Nebo jste měli v plánu webovou aplikaci?
Sarah Gebauer 1. 10. 2017
Ono se to da udelat jako jako webova aplikace a pak to hodit do Electronu pro pripad, kdy by byla nutna desktopova verze. Export dat do excelovych tabulek neni problemem, protoze Excel podporuje HTML. Chtelo by to trochu detailnejsi popis.
Dobrý den,
ohledně výstupu - potřebujeme aby se nám z údajů na kartě vygenerovala sestava - kde bude třeba přehled 12 dětí ke každému dítěti se přenese celkový počet odebraných obědů, celková úhrada a výsledek - přeplatek/nedoplatek tak aby to hospodářka mohla poslat na jednotlivé školky /pobočky. My zatím pracujeme s excellem ale necháme si poradit. Moc se omlouvám, ale já tomu vůbec nerozumím - pro mě je programování a tato oblast španělská vesnice.

Moc děkuji za ochotu nám pomoci

Jana Karásková
Radovan Jankovič 21. 10. 2017
Je to teda tak, že celá agenda prebieha v Exceli, bez ďalších nástrojov, a je potreba automatizovať časť procesu (transformácií dát) kt. teraz v Exceli robíte robíte, napr. pri generovaní prehľadov, vyúčtovania a pod.?

Ak nemáte žiadne IT zázemie, malo by to byť čo najjednoduchšie na správu. Mimo klasickej desktopovej aplikácie by sa dalo vytvoriť programové rozšírenie (addin) pre Excel kt. by pridávalo potrebnú funkcionalitu bez nutnosti zavádzať nový systém a riešiť importy / exporty.
Dobrý den, ano je to tak že vše v současné době běží v Excell - je více dětí a přestávají nám tabulky vyhovovat a hlavně nemáme možnost vytisknout některé tabulky, musí si je paní hospodářka vypisovat.
děkuji za ochotu nám pomoci
Jana Karásková
Děti to neřeší, děti si chtějí hrát.
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Posláním Občanského sdružení Smíšek je systematická a dlouhodobá podpora rodin a dětí ze znevýhodněného prostředí. Prostřednictvím poskytovaných služeb a dalších podpůrných aktivit pomáháme těmto dětem a rodinám v naplňování jejich potřeb, zájmů a práv na plnohodnotný život v naší společnosti. Poskytované služby: Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Integrační školičky Smíšek Smíškoviny a další podpůrné aktivity