Pomoc s restrukturalizací týmu

13
bodů

Hledáme někoho, kdo se vyzná v projektovém a procesním řízení.

Personalistika
Strategie
Procesní a projektové řízení
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Zjistili jsme, že aktuální struktura naší nadace je nefunkční a chystáme se na její výraznou změnu, abychom byli stabilnější a efektivnější.

Popis

Jsme tým Nadace dřevo pro život, která ve svých projektech ukazuje přínosy využívání dřeva pro životní prostředí. Máme 6 velkých projektů, přičemž každý z nich má svůj vlastní tým s vedoucím projektu a několika brigádníky. Tuto strukturu chceme změnit, abychom se stali stabilním týmem s více zaměstnanci na plný úvazek. Máme vizi, jak to udělat, ale problém tkví v detailu. :) Proto by nám pomohlo, kdyby se s námi zamyslel i někdo zvenčí a poradil nám, jak přesně novou strukturu a procesy nastavit. Výstupem by měl být dokument, který by popisoval role a zodpovědnosti každého člena týmu.
Dřevo je naše budoucnost.
Vzdělávání
Životní prostředí
Nadační
Naším posláním je podporovat dřevo jako domácí obnovitelnou surovinu pro každodenní využití, a tím chránit životní prostředí i pro další generace. Za tímto účelem organizujeme projekty o lese a dřevě, např. osvětovou kampaň Dřevo je cesta, anketu Dřevěná stavba roku, studentskou soutěž Stavby s vůní dřeva, program pro děti Do lesa s lesníkem, on-line portál Mezi stromy a mnoho dalších.