Fotograf/ka na hudební akce 31.8. a 6.9. od 19.00

13
bodů

Fotograf/ka na hudební akce do kavárny Amaro Records

Fotografování
práce s fotkou
kompozice
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Hledáme dobrého/ou fotografa/ku i s přístrojem, který/á bude fotit akce v hudební kavárně a nahrávacím studiu Amaro Records. 31.8. a 6.9.

Popis

Hledáme dobrovolníky na akce, kteří nám budou fotit hudební večery a různé kulturní akce v našem sociálním podniku - hudební kavárně a nahrávacím studiu Amaro Records. Stačí 10 fotek z akce – pár portrétů umělců, návštěvníků, zachycení atmosféry. Tyto fotky pak využijeme k propagaci kavárny, na webové stránky apod. Aktuálně hledáme zájemce o nafocení akce 31.8. od 19.00 - minikoncert ruské kapely. Dále pak na 6.9., kdy opět od 19.00 proběhne gypsy jazzový jam.
nezávislá, stabilní, transparentní a profesionální
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Poradenství
Občanskou vizí IQ Roma servisu je společnost živých a přátelských vztahů mezi Romy a dalšími lidmi...svět, kde i Romové mají důstojné role a respekt jako jednotlivci i národ... Hlavním posláním IQ Roma servisu je být prostředníkem, který podporuje možnosti, příležitosti a odhodlání Romů na cestě jejich růstu a společenského uplatnění a chrání jejich práva a důstojnost v rámci společnosti. Mezi hodnoty IQ Roma servisu patří odhodlání, optimismus, vytrvalost, kvalita, výsledky, zacílenost, tvořivost, angažovanost, zmocňování, rozvoj, profesionalita, spolupráce, integrita, vřelost, respekt