Webinář - technická podpora pro a při realizaci

10
bodů

Potřebujeme zajistit online vysílání jednoho webináře a nevíme, jak na to :-)

Informační technologie
online přenos
webináře
vysílání
Střední práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Webinář je pro žáky, účastníky klimatické soutěže www.CO2liga.cz. Potřebujeme jim online sdělit informace a umožnit dotazy.

Popis

Potřebujeme buď radu od zkušeného člověka (jako návod "po telefonu", krok za krokem) anebo raději přímou účast před a při vysílání webináře. Webinář bychom přenášeli nejjednodušší cestou asi přes youtube (ne FB), ale neumíme to přesně nastavit a spustit, aby nenastal žádný problém. Chceme tedy nastavit (buď osobně nebo konzultací zdálky) celý systém pro přenos, kameru (budeme se při webináři pohybovat, kameru asi na telefonu?), možnost přepnout na předem natočené video a potom zase na lektora. Potřebujeme znát požadované technické parametry pro připojení a co všechno zajistit předem. Vím, že na youtube je popsán popis, jak vše udělat - ale hledáme někoho, kdo má vlastní zkušenosti (především s tím, co se může nepovést a jak tomu předejít). Zaklikávám formu spolupráce "online", ale kdyby to šlo, tak uvítáme osobní účast. Možnost spojit s pobytem v Hostětíně v krásných Bílých Karpatech (takže s takovou "dovolenou"). Ubytování v tomto případě zdarma :-) Děkujeme!
Ekologické vzdělávání a služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Poradenství
Občanská společnost
Nabízíme unikátní ekologické vzdělávání dětí i dospělých. Podporujeme vztah k přírodě, místním zdrojům a tradicím. Sídlíme v ekologické obci Hostětín, v pasivním domě s přírodní zahradou. Naší činností přispíváme k dobrému fungování místní ekonomiky, šetříme životní prostředí i globální klima.