KROTITEL/KA SLOV pro nový web

0
bodů

Na novém webu hledáme cestu, jak nakládat se slovy, jaký zvolit tón, co zkrátit, přeformulovat...

Tvorba webu
Copywriting
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Tvoříme nový web a chceme, aby byl "sexy" i po textové stránce. Snažíme se najít rovnováhu mezi profesionalitou a blízkým vztahem k dárcům.

Popis

Zamýšlíme nad tím, jak návštěvníkům sdělit co nejvíce o nás, a přitom stále zůstat čtiví, zaujmout a nadchnout je pro naše projekty, emočně vtáhnout do děje a přesvědčit, že pravidelná pomoc má smysl. Jednoduše potřebujeme zvolit správný tón komunikace, abychom byli vyslyšeni :) Koordinátorka projektu zároveň sama studovala textařinu, ale zkrotit tolik slov je pro ni trochu velké sousto a potřebovala by zpětnou vazbu od profíka/nadšence do copywritingu a marketingu. Hodí se také náhled někoho, kdo dokáže nadaci vidět s odstupem, jako potenciální návštěvník nových stránek. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!
Pomáháme zrakově postiženým, zejména dětem a studentům.
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Zdraví
Nadační
Nadace Leontinka přináší světlo do života zrakově postiženým, zejména dětem a studentům. Nabízí mnohostrannou pomoc v jejich úspěšném začlenění do společnosti a volnočasových aktivit. Finančně přispívá na osobní asistenci, ranou péči, vzdělávání, asistenční psy, zdravotní péči a technické přístroje, velkou energii věnuje podpoře sportu a hudebních aktivit zrakově postižených a v neposlední řadě aktivně šíří osvětu mezi zdravou populací. Sama pravidelně pořádá benefiční koncerty, aukce fotografií a další akce, kterými podporuje své poslání a propojuje nevidomé s jejich vidícími vrstevníky.