Dobrovolnické centrum potřebuje jedinečné logo

10
bodů

Potřebujeme pomoc šikovných a kreativních rukou a hlav s vytvořením vlastního loga DC.

Design
Grafika
Střední práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Vlastní logo nám pomůže při lepší prezentaci a zároveň budeme pro veřejnost lépe identifikovatelní.

Popis

Potřebujeme a přivítáme pomoc s návrhem a zpracováním loga, pod kterým by naše DC bylo snadno identifikovatelné. DC funguje pod Farní charitou v Chrudimi a naším záměrem je "opticky" odlišit námi nabízené aktivity od ostatních služeb poskytovaných charitou. Zaměřujeme se především na dobrovolnické aktivity u seniorů a osob jinak znevýhodněných. Naši dobrovolníci jsou různých věkových kategorií a byli bychom rádi, kdyby finální verze loga byla přijatelná pro všechny a mohli se s ní ztotožnit. Logo bychom užívali při veškeré propagaci DC na letácích a jiných tiskovinách, "plackách" a jmenovkách dobrovolníků či např. na potisk triček DC. V současné chvíli nemáme konkrétní představu o podobě loga ani jeho barevném pojetí - pole pro vlastní nápady je tedy volné! Předem moc děkujeme a těšíme se na možnou spolupráci! Za DC Mirka

Komentáře

31. 7. 2017
Dobrý den,
o práci na návrhu loga mám zájem i čas. Omylem jsem se překlikl a nyní už není možné Vám napsat. Máte o moji práci zájem?

S pozdravem
BcA. Tomáš Starý
Jsme stále ještě nově vzniklé dobrovolnické centrum;-)
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Zdraví
Poradenství
Občanská společnost
Hledáme lidi dobré vůle na propojujeme je s místními organizacemi, které pomáhají lidem v nouzi. Zapojujeme se do místních i celorepublikových aktivit. Vytváříme vlastní aktivity. A hlavně rozšiřujeme povědomí o dobrovolnictví a o bezplatném pomáhání si tak vůbec...;-) Vznikli jsme v roce 2014 a už máme více jak 70 dobrovolníků, z toho v současné době víc jak 50 aktivních. Vysíláme je do více jak 9 organizací v Chrudimi a okolí, které poskytují sociální nebo zdravotnické služby především pro seniory, ale také pro sociálně vyloučené rodiny s dětmi, pro mentálně handicapované, nebo taky do alternativní Zš a Mš s Montessori přístupem. Zapojujeme se i do jednorázových akcí typu Ukliďme Česko, Národní potravinová sbírka, i místních lokálek. Sami jsme takto iniciovali spolupráci místních neziskovek a města na Dni Dobrovolnictví, který se stává "putovní" tradicí Pardubického kraje.