Systém a nástroje pro rozpočtování

10
bodů

Hledáme poradenství v oblasti nástrůjů pro rozpočtování

Střední práce | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme zkvalitnit, zefektivnit a zlepšit finanční řízení a inspirovat se profesionálními nástroji např. i z bussines sektoru.

Popis

Hledáme někoho kdo by nám pomohl nastavit a vytvořit ekeftivní nástroje, které nám pomohou pracovat s rozpočty. V sektoru soc.služeb v rámci NNO neexistují standardizované programy pro tvorbu rozpočtů, hledáme program, který bychom mohli využít, anebo formou pokročilejších práci s excelovou tabulkou efektivní nástroj pro rozpočtování. Jsme nová NNO, která poskytuje terapii a poradenství a která staví na principech kompetenčního modelu řízení organizace.
Odborníci na poli závislostí
Sociální služby
Vzdělávání
Zdraví
Terapie
Společnost Renadi spojuje odborníky z oblasti alkoholových závislostí, jejich léčby a doléčování. Stavíme na hodnotách odbornosti, etiky a spolupráce. Náš tým je složen z lidí, kteří se práci se závislostí věnují dlouhodobě. Máme společné zkušenosti z působení na předešlých pracovištích. Právě tato osobní zkušenost nás spojuje, z ní vzniklo odhodlání v ní pokračovat a utvářet vlastní základnu spolupráce. O závislostech a potížích s nimi spojenými se snažíme přemýšlet zodpovědně, inovativně a hlavně s respektem ke klientům. Zohledňujeme kontexty klientů, pracujeme s psychosomatickými aspekty. Klienty nesoudíme, ale respektujeme. Závislost na alkoholu bývá jevem, který ovlivňuje život mnoha lidí, mnohdy jej postupně ničí, včetně vztahů, rodin a pracovní oblasti. Uvědomění, že je alkohol problémem, je mnohdy prvním krokem na cestě ke změně. Na cestě, která není vždy snadná a mnohdy se bez odborné pomoci neobejde. A právě tuto pomoc nabízíme.