Šikovný webař..? :)

13
bodů

Hledáme ochotného dobrovolníka, který by nám vylepšil naše webovky :)

Tvorba webu
Velká práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Naše webovky se nám líbí, ale stále je na nich co vylepšovat. Hledáme proto kreativního člověka, který se na ně podívá a případně upraví :)

Popis

Naše webové stránky www.dckladno.cz prošly během několika let rozsáhlou proměnou a v současnosti je již pouze udržujeme a pravidelně se snažíme přidávat nové info a shánět tak nové dobrovolníky. Přesto se na našich stránkách dá určitě spoustu věcí vylepšit či předělat. A právě na to sháníme šikovného dobrovolníka :) Případně se mohou webovky celé přetvořit dle Vašeho návrhu, změnám se nebráníme a rádi si necháme poradit :)

Komentáře

Dobrý den, co si představujete pod celou výzvou ? Jak moc by jste chtěli upravit web ? Klidně napište, domluvíme se :) Mám rád nové výzvy a rád se seznámím s někým a něčím novým :) Napište mi. S pozdravem LZ
Každý může být dobrovolník!
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Občanská společnost
Jsme nezisková organizace působící již 15 let v Kladně a okolí s více jak stovkou profesionálně vedených dobrovolníků a dobrovolnickými programy akreditovanými Ministerstvem vnitra. Mezi naše přijímající organizace patří dětské domovy, domovy pro seniory i nemocnice. Máme také canisterapeutické týmy a program Pět P. Máme dobrovolníky také v Památníku Lidice.