Tlačítko na peníze

7
bodů

Tlačítko na webové stránky, které by po kliknutí přepojilo na zaslání peněz organizaci.

Programování
Tvorba webu
Design
Tady a teď | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Aby bylo snadné poslat naší organizaci peníze jako sponzorský dar.

Popis

Na http://www.blizkysoused.cz/ bychom chtěli udělat další tlačítko, které po rozkliknutí umožní poslat naší organizaci peníze. Již několikrát se někdo ptal, jak je to možné a komplikovanost ho odradila, což jsme samozřejmě smutní :-). Zvláště bych potřebovala, aby to šlo snadno ze zahraničí. Je to možné udělat univerzálně nebo musí být 2 tlačítka: Chci přispět a Chci přispět ze zahraničí? Moc děkujeme!

Komentáře

Jan Klapuch 23. 6. 2017
Dobrý den, zvažovali jste již platební bránu paypal? Je velice rozšířená v zahraničí, u nás spíš méně. U této služby je možné si nechat vygenerovat kod, který vložíte na webové stránky a tím se zobrazí tlačítko "donate", po stisku je návštěvník přesměrován na platební bránu, kde může platit buď kartou nebo pokud má účet na paypal.com, tak pomocí něj. Nevím, zda něco takové nabízí naše platební brány (payu.cz, gopay.cz či brány bankovních institucí). Za každou transakci je účtován určitý poplatek, třeba 2%. ( https://developer.paypal.com/docs/classic/paypal-payments-standard/integration-guide/donate_step_1/ )
Hezký den! Moc děkuji za informace! Zvážíme to :-). Mějte se krásně!
Michal Bičík 2. 11. 2020
PayPal je implementacne nejjednodussi, kolem dospelych bran jako GoPay apod. bylo co vim dost papirovani a bezi to pres API, coz treba ja bycb si zodpovedne slibit netroufl.

Darujme.cz jste ale treba nezvazovali? Je to pro neziskovky, integrace mozna neni tak seamless jako PP tlacitko, ale podle me uplne schudne reseni, zvlast kdyz se to otvira v modalovem okne.
Vychováváme romské děti z centra Plzně skrze volnočasovky
Volnočasové aktivity
Občanská společnost
Věnujeme se romským dětem převážně ze sociálně vyloučeného prostředí. Nabízíme doučování, klubovou činnost, motivační akce, letní tábory.