Nastavení AdWords kampaně

10
bodů

Rádi bychom si nechali poradit s nastavením a realizací kampaní na AdWords

Tvorba webu
Google Ad Words
Web
Střední práce | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

S Google AdWords‎ zatím nemáme žádné zkušenosti. Chtěli bychom nastavit efektivní kampaň pro webové stránky s dobrým poměrem cena-výkon.

Popis

V minulých dnech se nám podařilo získat Google AdWords pro neziskovky. Podmínku je aktivní správa a alespoň 1 reklama měsíčně. Rádi bych reklamou podpořili naše autorské kurzy, které děláme na dobrovolné bázi a dále metodické kurzy, určené odborné veřejnosti. S AdWords nemáme žádné zkušenosti, proto si rádi necháme poradit. Chtěli bychom se naučit aspoň základy práce s AdWords, jak je spravovat, vyhodnocovat a jak je co nejlépe nastavit. Web: www.psl.cz Facebook: https://www.facebook.com/prazdninovka Kontaktní osoba: Helena Macků reditel@psl.cz
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Poradenství
Občanská společnost
Jsme moderním spolkem usilujícím o všestranný rozvoj osobnosti člověka především pomocí principů zážitkové pedagogiky. Posláním Prázdninové školy Lipnice je náročnými výzvami motivovat a mobilizovat v člověku odvahu a tvořivost, které jsou nezbytné pro aktivní nabývání zkušeností. Podporujeme takovou zkušenost, která vede k pozitivní změně, nárůstu sebevědomí a odpovědnému přístupu k vlastnímu životu, druhým lidem a světu.