Pomocná ruka ve fundraisingu

13
bodů

Pomůže nám někdo v oblasti fundraisingu? :)

Fundraising
Strategie
Velká práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Děláme to dobrovolně a děláme to s láskou. S láskou to chceme dělat i dál, ale jako zaměstnanci. Poradí nám někdo jak na dlouhodobé finance?

Popis

Fungujeme přes 4 roky na dobrovolnické bázi. A rádi bychom se posunuli o krok dál. Chtěli bysme, aby se naše pomáhání stalo nejen naším koníčkem, ale i naší regulerní prací. A k tomu potřebujeme dlouhodobé, stabilní financování naší organizace. Jen tak nějak nevíme, jak na to. Proto hledáme ostříleného mazáka v oblasti fundraisingu, který by nám poradil "jak se sedá na lopatu" a jak se stát takovým opravdovým "lovcem peněz", které by nám zajistilo dlouhodobě udržitelné financování naší neziskovky :)

Komentáře

Dobrý den, mohu Vám nabídnout pomoc se zpracováním žádostí o dotace a granty a pokusit se získat nějaké peníze na provoz. V současné době jsem na rodičovské dovolené a jako dobrovolník vedu místní rodinné centrum, ale dříve jsem pracovala jako koordinátor provozu a ekonomiky v organizaci pomáhající dětem s poruchami autistického spektra. Tak pokud byste chtěli pomoci, tak mě kontaktujte, ráda pomohu dobré věci.
Dobrý den Lucko, mohla byste mi prosím poslat na Vás email, zaslala bych Vám bližší info :) díky moc
L.Stefankova@seznam.cz
Snažíme se, aby děti byly v nemocnicích veselejší!
Občanská společnost
Jsme organizací čistě dobrovolnickou, která se snaží pomáhat nejenom konkrétním nemocným dětem a jejich rodinám, ale hlavně se v posledních měsících soustředíme na opravy dětských nemocničničních oddělení, na kterých se malí pacienti hospitalizují.