Náborové vizuály - nápadité až ujeté :-)

10
bodů

Neformální až ujetý; Obrázek/gif/vid do náborové komunikace na Facebook, Insta a Offline

Grafika
Public Relations
Střední práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

V létě, kdy cestovatelská sezona vrcholí, otevíráme naše infocentrum každý den, a tak potřebujeme přilákat nové nadšené dobrovolníky.

Popis

1. projít si naše vizuály na FB z minulosti pro představu; sejít se s námi v našem infocentru na čaji či kafi, seznámit se s námi, poznat naší kulturu, poznat naše potřeby 2. společně nebo samostatně vybrainstormovat nápady na tématický obsah/koncept vizuálů. Dohodnout se s námi na jednom 3. dát dohromady grafické materiály (obrázky/gif/vid/... dle domluvy) ve formě příspěvku ke sdílení na FB a Instagramu, FB cover a offline (plakátek A4, jiné nápaditější formy); velmi vítány jsou i další nápadité nápady
Mapa Prahy a infocentrum pro mladé cestovatele
Kultura
Volnočasové aktivity
Přátelská mapa bez turistických pastí a s doporučeními místních, neformální hezké infocentrum, cestovatelská promítání a banda dobrovolníků za tím vším. Jůzit z.s. je součástí celoevropského projektu USE-IT Europe, který se zabývá vytvářením neotřelých a nekomerčních map měst po celé Evropě. Mapy i ostatní naše aktivity jsou zaměřeny zejména na mladé cestovatele, kterým nabízíme možnost objevovat zajímavá místa, proniknout do naší kultury, a hlavně poznat Prahu očima místních - tak, jak ji známe my.