Překlad textu z AJ do ČJ 2

7
bodů

Pro výukový program s dětmi potřebujeme přeložit protokoly s popisy práce.

Překlady
Tady a teď | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

V rámci projektu na podporu chráněného území se děti stanou vědci. Partnery projektu jsou Nizozemci, od kterých potřebujeme přeložit aj text

Popis

Na odkazu https://nioo.knaw.nl/en/Netlake-Citizen-Science se nachází 6 protokolů, které potřebujeme přeložit. Potřebovali bychom postupně během jednoho měsíce přeložit všechny protokoly (1 máme a 2, 2a a 2b již máme zveřejněny k překladu na umsemumtam). Přikládáme tedy k přeložení protokol č. 3. Text je vhodné vepsat přímo do wordu (potřebujeme to včetně obrázků, které je možné z protokolů vybrat třeba print screenem), a další verzi poslat v .pdf (není to nutné, umíme si převést sami). Důležitý je editovatelný fotmát (word), abychom tam mohli vepisovat poznámky pro přípravu. Děkujeme. Jedná se o překlad z angličtiny do češtiny, kdy v protokolech jsou také obrázky. Podle přeložených textů nachystáme pro děti výukový program, kde se stanou na několik dní vědci - naučí se chystat si pomůcky pro výzkum a v terénu si výzkum sami i vyzkouší.

Komentáře

Dobrý den, mám pro vás hotový překlad. Kam vám jej mám poslat? Z. Nerudová
Tak zpět, našla jsem na vás e-mail :).
Dobrý den, jsem ráda, že jste to dohledala. Děkujeme, email již došel.
NGO - řešíme Amazon, letiště, otevřené radnice, územní plán
Životní prostředí
Občanská společnost
Jsme nezisková organizace zabýající se územním plánováním, watchdogem a zapojováním veřejnosti. U různých záměrů se snažíme jednat s protistranou (investory, úřady, odborníky), účastníme se správních řízení, pořádáme besedy, akce, na kterých informujeme a zapojujeme veřenost. Spolupracujeme s dalšími neziskovými organizacemi po celé ČR, mj. s Frankem Boldem, Oživením. Nově jsme se začali věnovat péči o zvláště chráněné území. Pořádáme exkurze a hry pro děti. Zaměřujeme se tak na vzdělávání k ochraně přírody.