Festival MENTEATRÁL hledá FUNDRAISERA

10
bodů

Mezinárodní festival divadel, které pracují s lidmi s mentálním postižením, HLEDÁ FUNDRAISERA.

Fundraising
Střední práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Po 3 úspěšných ročnících hledáme konzultace s nadšeným a ostříleným lovcem peněz, který by nám pomohl k dlouhodobě udržitelnému financování.

Popis

Spolek Jiné jeviště od roku 2011 spolupracuje se sdružením Neratov v Orlických horách a místními klienty chráněného bydlení a je také hlavním organizátorem Festivalu Menteatrál, který si rychle získal pověst jednoho z nejpohodovějších letních festivalů v České republice. Po třech úspěšných ročnících hledáme na konzultace a rady nadšeného a ostříleného lovce peněz - profesionála, který by nám pomohl najít způsob dlouhodobě udržitelného financování projektu. Ten je pro grantové komise prý "málo divadelní na Ministerstvo kultury a málo sociální na Ministerstvo zdravotnictví", ale podle nás velmi zásadní! Dosavadní grantové financování není dlouhodobě udržitelné a věříme, že existuje lepší a efektivnější způsob získání prostředků pro projekty tohoto typu. Budeme rádi za rady, typy a příklady, které by nás mohly posunout dále. podívejte se: kdo jsme_ http://menteatral.cz co děláme_ https://www.youtube.com/watch?v=K1Mr2YxeEbI
Feastival divadel pracujících s lidmi s mentálním postižením
Kultura
Sociální služby
Festival podporují Děkujeme za podporu sponzorům Federal Cars, Hotel Devin, Hotel Golden Fish, Alo diamonds, New Art Consulting, BMW Car Tec Group, Premium Properties, Ondřej Pavelec, Lukáš Vácha, Jakub Ricica, Moshe Kholi. Fakt díky. Menteatrál Filozofie unikátního festivalu Menteatrál je vytvořit přátelský festival a prezentovat tvorbu divadel pracujících s lidmi s mentálním postižením. Za jeho organizací stojí spolek Jiné jeviště, které vzniklo v roce 2011 a zabývá se divadelní tvorbou ve specifických skupinách. Festival je platformou pro prezentaci jedinečných českých i zahraničních souborů, například Jiného jeviště o. s. (Praha/Neratov), Divadla Vzhůru nohama (Kladno/Rynholec), Divadla Ujeto (Praha), Teatr 21 (Varšava), Divadla Aldente (Brno) a Divadla z Pasáže (Bánská Bystrica) či Divadla Stopy snov z Bratislavy. Poslední červencový víkend budou mít diváci možnost potkat se s tvorbou těchto souborů, navštívit festivalové šapitó nebo objevit doprovodný program – výtvarné instalace, workshopy, letní kino a koncerty.