Jak zaštítit sponzorství neziskové organizace

0
bodů

Potřebovali bychom poradit, jaká pravidla nastavit kolem spolupráce s potenciálním sponzory.

Marketing
Public Relations
Fundraising
Právo
Strategie
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Chtěli bychom navázat dlouhodobá sponzorství s ochotnými firmami v našem regionu, které cítí, že je třeba pomáhat potřebným.

Popis

Dobrý den, obracíme se na vás s prosbou o radu. Chtěli bychom oslovovat firmy s nabídkou dlouhodobé podpory naší neziskové organizace. Z dosavadních zkušeností víme, že firmy v rámci společenské odpovědnosti uvažují o dlouhodobém partnerství s neziskovou organizací. V tomto směru jsme nováčci, a tak bychom uvítaly všechny rady od zkušenějších, které by se týkaly nastavení podmínek dlouhodobé spolupráce s firmami - a to takových podmínek, které by zaštiťovaly především naši výhodnou pozici a "bezpečnost", ale zároveň aby byly fér ke štědrým dárcům. Poradíte nám, na jaké důležité body bychom neměli při uzavírání partnerství opomenout, případně jako formy sponzorství (a jejich podmínky) existují? Předem moc děkujeme za každou užitečnou odpověď! Prosím, piště na mail slavikova@charitahb.cz. Díky!

Komentáře

Josef Zemek 29. 4. 2017
Dobrý večer,
pokud již ode mne nic nepotřebujete, prosím uzavřete výzvu, (Samozřejmě se můžete ozvat i kdykoli pozděěji.)
Josef Zemek 15. 3. 2018
Dobrý den, prosím uzavřete výzvu zde na webu.
poskytujeme sociální, zdravotní a humanitární služby
Lidská práva
Sociální služby
Služby poskytujeme zejména seniorům, rodinám s dětmi a lidem s fyzickým nebo kombinovaným postižením. Klademe důraz na lidský přístup, kvalitu a pružnost, vycházíme z křesťanských základů a usilujeme o zachování důstojnosti člověka.