Návrh obalového materiálu

13
bodů

Chceme odlišný, výrazná a zajímavý obal pro naše čokolády.

Marketing
Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Tvorba nového obalu pro čokolády.

Popis

Dobrý den, pro ty z Vás, kteří mají rádi design a grafiku máme velkou výzvu. =) Naše čoko- ruky půjdou do prodeje a potřebujeme k tomu vhodný obal. Materiál bude papír (nejlépe recyklovaný) hnědé barvy a mělo by se jedna o menší podlouhlou krabičku (5 rukou/čokoládek/25g) a větší čtvercovou (15 rukou/čokoládek/75g). Takové meší bonboniéry. Máme 3 hlavní principy, které by jsme měli rádi na obalu zvětšené, jedná se o: ruční výrobu, český produkt a podpora zaměstnávání neslyšících. A také že se díky čokoládě, jejímu mlsání hravě a interaktině budete učit znakovému jazyku. Jinak, dáváme volnou ruku. =) Budu se těšit na spolupráci. Zuzka

Komentáře

Petr M 7. 3. 2017
Hezký den,
souhrou náhod jsem četl článek na hub brno o znakovacích čokoládách a hodně se mi projekt líbil a o chvíli později jsem narazil na umsemumtam.cz a že sháníte obal na čokolády, což jsem si nemohl nechat ujít..:-)

Rád bych ještě poprosil o kontakt na kterém s Vámi mohu komunikovat...neboť bez komunikace, nikdy nevzejde něco super.

Předem děkuji

S pozrdavem
Petr
Interaktivní učení znakové řeči, pomocí čokolády
Sociální služby
Vzdělávání
Našim cílem je učit širokou veřejnost znakovému jazyku. Jelikož víme, že lidí nemají mnoho času na kurzy a velmi rádi mlsají, propojili jsme to! =) Naše čokoládová kolekce: Fingers Up: čokoládové draže pro Vás připravují neslyšící. Balíček plný čokoládových jednohubek, které jsou ve tvaru ruky, kdy každý jednotlivý symbol má svůj význam v znakovém jazyce.