Upgrade vzhledu našich prostor

13
bodů

Rádi bychom poprosili o radu, jak lépe pojmout výzdobu a uspořádání našich prostor pro rodiče+děti

Design
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Uvědomili jsme si, že vybavení a výmalba našich prostor by potřebovala posunout někam dál k modernějšímu pojetí. Chtěli bychom to zútulnit.

Popis

Byli bychom rádi, když by někdo mohl přijet k nám a prohlédnout si naše prostory, hlavně velkou a malou hernu pro rodiče s dětmi, popřípadě i vstupní prostor. Ocenili bychom návrhy na to, jak by šlo naše pěkné a poměrně velké světlé prostory pojmout, vymalovat a zařídit. Byl-li by příjezd k nám problém, mohu se pokusit současnou tvář prostor nafotit a fotky poslat.
sociální služby, dobrovolnictví, programy pro rodiny, NRP
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Poradenství
Centrum pro rodinu Vysočina, z.s. (dále jen CPR Vysočina) bylo registrováno v srpnu 2010. Nabídkou programů a služeb napomáhá posilování rodinných vztahů a celkové podpoře rodin a také posílení významu tradičních rodinných hodnot ve společnosti. CPR Vysočina se zaměřuje na poskytování služeb pro celé rodiny i pro jejich jednotlivé členy: pro děti, mládež, rodiče a seniory. Jedná se o:  koordinaci dobrovolnické služby (vyhledání a vzdělávání dobrovolných pracovníků, kteří následně poskytují služby seniorům, osobám se znevýhodněním a rodinám s dětmi),  poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiče s dětmi,  práci s rodinami zařazenými do náhradní rodinné péče,  koordinaci, poskytování a podporu volnočasových a společenských aktivit pro rodiny s dětmi i širokou veřejnost.  přípravu a zajišťování vzdělávacích programů (přednášky, semináře, kurzy) pro různé cílové skupiny (děti, mládež, rodiče, seniory, lektory, koordinátory, snoubence apod.).  spolupráci s dalšími podobně zaměřenými státními i nestátními organizacemi. Jednorázové kulturní a společenské akce pro rodiny s dětmi i širokou veřejnost převážně z Jihlavy se staly již tradičními. Patří mezi ně např.: Karneval pro děti, Ples rodin, Týden pro rodinu, dílničky pro děti na Pouti ke sv. Jánu, Noc kostelů, letní příměstské tábory a podzimní vzdělávací program pro školy s názvem Toulky jihlavskou minulostí