Pomoc s překladem do angličtiny - zn. spěchá

7
bodů

Jedná se o překlad 4 stránkového textu podmínek účasti na dobrovolnickém projektu

Překlady
Tady a teď | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Překlad podmínek na mezinárodní dobrovolnické projekty nám pomůže na tyto akce vysílat i zájemce z ČR, kteří neumí česky.

Popis

Zájemce z ČR vysíláme na mezinárodní dobrovolnické projekty tzv. workcampy do zahraničí, ale i v rámci Čech. Chceme umožnit účast na projektu i dobrovolníkům, kteří žjí v ČR, ale neumí česky, a proto potřebujeme přeložit 4 stránkový dokument s podmínkami účasti na tomto projektu. Za rychlou pomoc budeme nesmírně vděční! Těšíme se na spolupráci!
Propojujeme dobrovolníky s neziskovkami u nás i ve světě!
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
... práce zadarmo není nadarmo! Od roku 2013 působíme v oblasti českého a mezinárodního dobrovolnictví. CO DĚLÁME? - organizujeme Víkendovky – víkendové expedice okolo 10 dobrovolníků na pomoc českým neziskovým organizacím - realizujeme Workcampy – až dvoutýdenní dobrovolnické projekty s mezinárodní účastí na pomoc neziskovkám v ČR a do světa na stejné projekty vysíláme ty, kterým je doma těsno. PROČ TO DĚLÁME? PROPOJUJEME dobrovolníky se zajímavými neziskovými organizacemi všeho druhu v ČR i ve světě. VYTVÁŘÍME PŘÍLEŽITOSTI zapojit se do smysluplné práce různých iniciativ, učit se praxí a vlastní zkušeností, rozvíjet se, poznávat nové lidi a nové kultury. PŘISPÍVÁME k rozvoji českých neziskových organizací a k naplňování jejich vizí... ke společnosti, ve které lidé zodpovědně berou změnu do svých rukou.