Copywriting v on-line aplikaci pro dobrovolníky

13
bodů

Máme originální aplikaci - chce to ještě atraktivní texty v ní!

Copywriting
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Aplikace IM-PROVE je super! Chtěli bychom její využívání podpořit: Upravit a přepsat pár textů tak, aby byly motivační a atraktivní.

Popis

Aplikace IM-PROVE slouží pro to, aby si dobrovolníci v různých projektech dokázali snadno "přeložit", co se během projektů naučili, a zvládli si také plánovat další osobní rozvoj. Podle zpětné vazby je parádní a má velký potenciál, proto stále pracujeme na jejím rozvoji. Najdeš ji na improve.inexsda.cz. V první etapě letošních úprav bychom chtěli zapracovat mj. na změně textů na úvodní straně (aby byly originální, atraktivní a opravdu uživatele navedly) a dvou kratších textíků přímo v aplikaci (dashboard, public profile). Základ máme dobrý. :) Texty bychom chtěli přepsat hlavně v češtině. Pokud zvládneš i angličtinu, bude to bomba, ale klidně se s tím překladem pak popereme s někým jiným. Stejně budeme překládat i do slovinštiny :) Konkrétní zadání můžeme poslat e-mailem na požádání.
Čtvrtstoletí na poli mezinárodního dobrovolnictví.
INEX - Sdružení dobrovolných aktivit je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictví. Smyslem naší činnosti je umožňovat lidem, aby prostřednictvím dobrovolné práce pomáhali tam, kde je potřeba, a věnovali svůj volný čas aktivitám, které nejen prospějí dobré věci, ale obohatí i je samotné.