Grafické zpracování Přání k narození miminka

10
bodů

Chceme pro porodní asistentky vytvořit přáníčko, které budou moci po porodu předat rodičům.

Design
Grafika
Copywriting
Střední práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Chceme, aby měli rodiče po porodu vzpomínku na svoji porodní asistentku a chceme tím podporovat dobré renomé profese porodních asistentek.

Popis

Hledáme grafičku nebo grafika, kteří by pro nás vytvořili několik návrhů přáníčka, které budou komunitní porodní asistentky moci dát rodičům po porodu. Přáníčko bude obsahovat text, kterým bude přát porodní asistentka rodičům k příchodu miminka. Přáníčko by nemělo být moc náročné na výrobu, mělo by mít neutrální barvu (ne růžová ani modrá) a mělo by být jednoduché. Přikládám nějaké tipy ze zahraničí. Případně by mohl vizuál navazovat na naše logo nebo na samolepku pro porodní asistentky (vložena v příloze). Moc se těšíme na spolupráci
Profesní organizace porodních asistentek UNIPA
Lidská práva
Zdraví
Poradenství
Cílem Unie porodních asistentek je: Poskytovat profesní podporu porodním asistentkám Vytvářet zázemí pro studentky porodní asistence Propagovat práci porodních asistentek směrem k veřejnosti Poskytovat informace a podporu rodičům UNIPA je členskou organizací České ženské lobby (ČŽL) a Asociace veřejně prospěšných organizací (AVPO). UNIPA je zapsaný spolek u Městského soudu v Praze pod sp. zn. L 16213.