Redakční systém WordPress

0
bodů

Pomoc s chybou v redakčním systému WordPress

Programování
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Opravení chyby, která pravděpodobně nastala v redakčním systému WordPress.

Popis

Z naší on-line verze webových stránek www.barevnysvetdeti.cz nám zmizely dokumenty. V off-line verzi dokumenty vidíme, on-line se ale bohužel nezobrazují. Nejdůležitější dokumenty jsme na stránky znovu vystavili sami, s ostatními potřebujeme pomoci.

Komentáře

Vojtech Janousek 24. 1. 2017
Dobry den, napiste mi na vojta.janousek@gmail.com podrobnosti a treba i telefon a uvidime.
Dobrý den, pane Janoušku, děkuji. Předávám Váš e-mail kolegyni Bc. Kláře Pěnkavové (penkavova@barevnysvetdeti.cz), která se celou záležitost snažila do této doby řešit. Má k tomu veškeré informace. Ozve se Vám. Hezký den a ještě jednou děkuji,
Zuzana Cesneková
Pomáháme dětem vkročit do života.
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Poradenství
Terapie
Organizace Barevný svět dětí, z. s. byla založena v roce 2004 s prvotním záměrem podporovat děti opouštějící ústavní péči. Postupně se hlavní činnost přenesla od působení v dětských domovech k oblasti prevence. V současné době pracujeme s dětmi a jejich zákonnými zástupci převážně ze znevýhodněných a pěstounských rodin. K dalším aktivitám organizace patří vzdělávání a propojování odborníků z oblasti péče o tyto děti a rodiny. A od roku 2013 také projekty Služby pro pěstouny a Služby pro odborníky a veřejnost. Každý z nás se někdy může dostat do situace, kdy se potřebuje s někým poradit; nebo si jen postěžovat a ulevit od svých problémů. V rámci projektu „Kámoš“ tak děti poznávají dalšího kamaráda, na kterého se v případě nouze mohou obrátit se svými trablemi. Naši malí Kámoši se tak dvakrát týdně scházejí s asistentem-velkým Kámošem, který jim pomáhá s věcmi, které potřebují do školy. Velcí Kámoši ale fungují taky jako „vrba“, opora a rádce. Kámoši tak spolu tráví čas nejen nad domácími úkoly, ale také na různých volnočasových aktivitách a hromadných akcích Barevného světa dětí, o. s. Abychom rodinu co nejvíce podpořili, nabízíme rodičům a pěstounům kromě doučování dětí také systém podpůrných služeb. Zdarma tak mohou využít nabídku účastnit se například rodinných konzultací, terapií, schůzky s právním nebo finančním poradcem.