Akademie "Škola v kondici" - LOGO

7
bodů

Jedinečný roční program pro ředitele základních škol hledá svoji vizuální identitu = logo.

Grafika
Tady a teď | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Uvědomujeme si, jak je vizuál důležitý. Z tématu "Škola v kondici", chceme vytvořit setting i pro materiály a přidat trochu hravosti.

Popis

>> Vize projektu << Jsme projekt Férová škola (www.ferovaskola.cz) a nyní naše portfolio rozšiřujeme o Akademii pro ředitele, jejíž cílem je jim pomoci vytvořit strategii na dlouhodobé zlepšování jejich školy. Jedná se o 10 setkání během 1 roku a 500 hodin konzultace na jednotlivých školách. Na konci programu vzniknou případové studie, jak se jednotliví ředitelé dostali z bodu A do bodu B - škole v udržitelné kondici. Nad programem je zafinancován marketing, jehož cílem je výsledky rozdistribuovat mezi co největší počet ředitelů a inspirovat je. Program má ambici být každý rok. >> Co aktuálně potřebujeme? << Vymyslet logo, které by odráželo téma "Škola v kondici" a zároveň bylo dobře přijatelné cílovou skupinou - polokonzervativní ředitele. Klíčová slova vztahující se ke logu, grafik si může vybrat: Ty stěžejní: ředitel jako hybatel, ředitel jako leader, škola pro všechny děti = individuální přístup ke každému dítěti. Doplňující: škola v rámci komunity, kvalitní škola, škola pro děti a učitele, pozitivní klima školy, učitel jako průvodce a lídr, ředitel jako leader leaderů, proměna školy směrem ke vzdělávání k budoucnosti, škola jako učící se organizace, škola s vizí, škola, která umí reagovat na aktuální potřeby žáků i svého okolí, efektivní řízení školy. Jak by mělo působit: Trochu hravě, ale přesto profesionálně. Přikládám k inzerátu kompletní zadání pro logo včetně detailů. Termín: Logo bychom ideálně potřebovali do 31. ledna 2017. Děkujeme za vaše nabídky a těšíme se na spolupráci! Pište prosím na lea.mentlikova@llp.cz.
Hájíme spravedlivé a důstojné podmínky pro život v ČR
Lidská práva
Vzdělávání
Občanská společnost
Naším posláním je hájit práva a svobody všech lidí, podporovat angažovanost jednotlivců a usilovat o spravedlivé, funkční instituce v České republice. Naši právníci každý den usnadňují lidem orientaci v džungli paragrafů. Vyhráváme soudní spory na straně slabších a dokazujeme, že právo může sloužit dobrým věcem. Dlouhodobě prosazujeme systémové změny, které pomáhají zlepšit práci zdravotníků, učitelů i policistů. Blíže spravedlnosti!