Propagační leták

7
bodů

Občas prezentujeme činnost naší organizace na veřejnosti, potřebovali bychom jednoduchý leták.

Design
Grafika
Public Relations
Fundraising
Tady a teď | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Jako nezisková organizace jsme závislí na darech a dotacích. Je pro nás proto velice důležité se pravdivě a vkusně prezentovat.

Popis

Letáky budeme tisknout ve formátu A6 (třeba 500 kusů). Mělo by na nich být logo naší organizace a kontakty: Blízký soused, z. s. Husovo nám. 9 301 00 Plzeň telefon: +420 608 645 584 http://blizkysoused.cz/ https://www.facebook.com/BlizkySoused Nějaká fotka z naší práce může být a nemusí (jsou na našem fb). Popis činnosti: Pomáháme dětem být dětmi, aby z nich vyrostly lepší dospělí! Celoročně se věnujeme dětem z problematických lokalit v Plzni. Nabízíme pravidelnou klubovou činnost, motivační aktivity (bazén, laser game, Zoo, Techmánie...), výlety do přírody a letní tábory. Snažíme se děti laskavě vychovávat, abychom zvýšili šanci, že se v budoucnu důstojně zapojí do naší společnosti. Naši práci můžete podpořit dobrovolnickou prací nebo finančním darem ve prospěch našeho transparentního účtu: 2700213954/2010. Za projevenou přízeň předem moc děkujeme!!!

Komentáře

Daniel Franc 11. 11. 2016
Dobrý den, mám práci hotovou. Kam Vám ji mohu zaslat?? :-)
Vychováváme romské děti z centra Plzně skrze volnočasovky
Volnočasové aktivity
Občanská společnost
Věnujeme se romským dětem převážně ze sociálně vyloučeného prostředí. Nabízíme doučování, klubovou činnost, motivační akce, letní tábory.