Fotograf na akci 20. 8. 2016 od 9 do 13 hod - Brno

13
bodů

Pořádáme akci pro děti v Holáseckých jezerech a sháníme fotografa, který by zaznamenal okamžiky akce

fotograf
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Fotografie používáme na náš web, do místního zpravodaje, našeho zpravodaje, do tiskových zpráv, na facebook, do publikací, výročních zpráv..

Popis

V sobotu 20. 8. 2016 od 9 do cca 13 hodin pořádáme akci pro děti, bude plná pohybu a povídání. Rádi bychom, aby nás v průběhu hry někdo fotil a následně fotky poskytl. Autora samozřejmě uvádíme na prezentovaných fotografiích. Akce se koná v městské části Brno-Tuřany, konkrétně v místní části Holásky (https://mapy.cz/s/XIDB). Poznámka: Akce si fotíme občas sami, pokud to zvládneme, ale fotky nebývají kvalitní (viz příloha). Rádi bychom měli fotky profesionálnější, abychom je mohli využít k lepší propagaci naší práce.

Přílohy

2482-p5180718.jpg

NGO - řešíme Amazon, letiště, otevřené radnice, územní plán
Životní prostředí
Občanská společnost
Jsme nezisková organizace zabýající se územním plánováním, watchdogem a zapojováním veřejnosti. U různých záměrů se snažíme jednat s protistranou (investory, úřady, odborníky), účastníme se správních řízení, pořádáme besedy, akce, na kterých informujeme a zapojujeme veřenost. Spolupracujeme s dalšími neziskovými organizacemi po celé ČR, mj. s Frankem Boldem, Oživením. Nově jsme se začali věnovat péči o zvláště chráněné území. Pořádáme exkurze a hry pro děti. Zaměřujeme se tak na vzdělávání k ochraně přírody.