Pomoz s prvotním nastavením mailchimpu

13
bodů

Hledáme někoho, kdo nám pomůže porozumět základním funkcím mailchimpu, importovat kontakty, šablonu

Programování
Informační technologie
MailChimp
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme, aby pravidelná rozesílka našeho newsletteru byla efektivní a měla smysl a požadovaný dopad, aby už nikomu neunikly pozvánky na akce.

Popis

Pravidelně rozesíláme newsletter s pozvánkami na naše dobrovolnické projekty v ČR a na další dobrovolnické aktivity, školení, neformální vzdělávací aktivity... Ovšem nevíme, jaký to má dopad. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s mailchimpem a kdo nám pomůže s jeho prvotním nastavením, importem kontaktů a porozuměním základním termínům a naučí nás využívat základní funkce, včetně nastavení první šablony newsletteru. Disponujeme okolo 1000 kontakty s různými charakteristikami... je to trochu peklo. Forma spolupráce dle možností online, ale raději snad osobně. případně s on-line přípravou před samotným setkáním. Bojujeme s nedostatkem času a vaše pomoc celý tento proces neuvěřitelně zrychlí! Děkujeme předem za reakce a těšíme se na spolupráci!

Komentáře

Anna Humlová 21. 8. 2016
Dobrý den, stále ještě hledáte někoho, kdo by s Mailchimpem pomohl?
Propojujeme dobrovolníky s neziskovkami u nás i ve světě!
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
... práce zadarmo není nadarmo! Od roku 2013 působíme v oblasti českého a mezinárodního dobrovolnictví. CO DĚLÁME? - organizujeme Víkendovky – víkendové expedice okolo 10 dobrovolníků na pomoc českým neziskovým organizacím - realizujeme Workcampy – až dvoutýdenní dobrovolnické projekty s mezinárodní účastí na pomoc neziskovkám v ČR a do světa na stejné projekty vysíláme ty, kterým je doma těsno. PROČ TO DĚLÁME? PROPOJUJEME dobrovolníky se zajímavými neziskovými organizacemi všeho druhu v ČR i ve světě. VYTVÁŘÍME PŘÍLEŽITOSTI zapojit se do smysluplné práce různých iniciativ, učit se praxí a vlastní zkušeností, rozvíjet se, poznávat nové lidi a nové kultury. PŘISPÍVÁME k rozvoji českých neziskových organizací a k naplňování jejich vizí... ke společnosti, ve které lidé zodpovědně berou změnu do svých rukou.