Grafické zpracování Výroční zprávy za rok 2015

0
bodů

Vtipné, barevné a originální zpracování výroční zprávy organizace za rok 2015

Design
Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Jako každý rok je naší povinností, ale i radostí zpracovat výroční zprávu za předcházející rok naší činnosti.

Popis

Potřebujeme graficky zpracovat výroční zprávu a připravit ji k tisku. Formát a typ vazby již máme daný, představu z loňských let také. Nicméně si rádi necháme poradit, nových neotřelých nápadů není nikdy dost :-) Pracujeme s dětmi a rodinami, takže i výroční zpráva by měla mít barevný, veselý a vtipný design. Máme k dispozici i autorské kresby Superhrdiny BSD, které bychom do ní rádi nějakým způsobem zapracovali. Výroční zpráva by měla být ideálně hotová do konce léta. Děkujeme!

Komentáře

Dobrý den,
o kolik stran přibližne se jedná? Díky.
Skřivánek
Dobrý den, pane Skřivánku,
jsem moc ráda za to, že jste reagoval na naši výzvu! Text vč. grafů je do 30 stran A4. Podrobnosti jsem Vám schopná zaslat obratem, případně konzultovat telefonicky. Jsem k zastižení na čísle 607 066 799 a na penkavova@barevnysvetdeti.cz. Budu se těšit na odpověď!
S pozdravem,
Klára Pěnkavová
Pomáháme dětem vkročit do života.
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Poradenství
Terapie
Organizace Barevný svět dětí, z. s. byla založena v roce 2004 s prvotním záměrem podporovat děti opouštějící ústavní péči. Postupně se hlavní činnost přenesla od působení v dětských domovech k oblasti prevence. V současné době pracujeme s dětmi a jejich zákonnými zástupci převážně ze znevýhodněných a pěstounských rodin. K dalším aktivitám organizace patří vzdělávání a propojování odborníků z oblasti péče o tyto děti a rodiny. A od roku 2013 také projekty Služby pro pěstouny a Služby pro odborníky a veřejnost. Každý z nás se někdy může dostat do situace, kdy se potřebuje s někým poradit; nebo si jen postěžovat a ulevit od svých problémů. V rámci projektu „Kámoš“ tak děti poznávají dalšího kamaráda, na kterého se v případě nouze mohou obrátit se svými trablemi. Naši malí Kámoši se tak dvakrát týdně scházejí s asistentem-velkým Kámošem, který jim pomáhá s věcmi, které potřebují do školy. Velcí Kámoši ale fungují taky jako „vrba“, opora a rádce. Kámoši tak spolu tráví čas nejen nad domácími úkoly, ale také na různých volnočasových aktivitách a hromadných akcích Barevného světa dětí, o. s. Abychom rodinu co nejvíce podpořili, nabízíme rodičům a pěstounům kromě doučování dětí také systém podpůrných služeb. Zdarma tak mohou využít nabídku účastnit se například rodinných konzultací, terapií, schůzky s právním nebo finančním poradcem.