Hledá se borec na grafiku letáků

13
bodů

Hledáme grafika, který by pro naši neziskovku BONA, o.p.s. zpracoval grafickou stránku letáků.

Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Rádi bychom o našich službách informovali klienty, dárce, odbornou i laickou veřejnost, ale schází nám vhodné propagační materiály.

Popis

Naše staré propagační materiály jsou už neaktuální. Také svým vzhledem nejsou přitažlivé. Proto jsme se rozhodli udělat si letáčky nové. Jednalo by se o grafický design celkem 5 letáků: 1. skládací leták A4 s informacemi o službách v obl. bydlení; 2. skládací leták A4 s informacemi o službách v obl. práce; 3. jednoduchý leták A5 s informacemi o cenách Technických služeb; 4. skládaný všeobecný leták A4 o organizaci; 5. jednoduchý leták A5 o poradně BONsay. Jednalo by se tedy o 3 letáčky skládací, velikosti A4 a dva letáky obyčejné velikosti A5. Letáčky by měly vizuálově ladit, zároveň mít něco jedinečného, co je odliší od sebe navzájem. Texty máme připravené, zašleme na vyžádání.

Komentáře

Martin Hudec 16. 7. 2016
Dobrý den,
Vaše výzva mne zaujala, rád bych se o ní dozvěděl více.
Konkrétně by mě zajímalo následující:
1) Vámi požadovaný termín dodání hotové zakázky
2) Detailní požadavky na jednotlivé materiály - tj. co všechno se tam musí objevit - př. logo, tabulka s cenami, požadované barvy, font, kontaktní informace, mapka...
3) Další požadavky - např. máte-li v rámci firmy grafický manuál na využití loga a dalších grafických prvků (např. motiv modré "stříšky"), potřebuji se s ním seznámit. Totéž platí, pokud máte nějaký "firemní" font.
4) Informace o účelu jednotlivých materiálů a celkově Vaší vizi ohledně materiálů - např. pro koho jsou určeny - (potenciální) klient/sponzor/široká veřejnost; jaké sdělení chcete předat čtenáři letáků apod.

Ukázky mé práce: http://leteckaposta.cz/543157923

Pokud se rozhodnete se mnou Vaši výzvu dále probírat, přikládám kontaktní email: martin.hudec94@gmail.com

S přáním pěkného dne

Martin Hudec

P.S. V případě zájmu o spolupráci prosím nezapomeňte do emailu přiložit Vaše texty, firemní logo, popřípadě font (ideálně i s g. manuálem, pokud máte).
BONA usiluje o opětovné začlenění lidí s duševní poruchou
Lidská práva
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Poradenství
Terapie
BONA, o.p.s. usiluje o opětovné začlenění lidí s duševní poruchou do společnosti a o zkvalitnění jejich života při zachování důstojných životních podmínek.