Tvorba animovaného videa

13
bodů

Máme unikátní produkt, který chceme nabízet na našem i zahraničním trhu.

Design
Grafika
Animované video
Velká práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Chceme být finančně stabilní a mít dostatečné příjmy pro realizování našich neziskových projektů. Jedním zdrojem příjmů je náš e-shop.

Popis

Abychom oslovili více zákazníků, chceme vytvořit krátké animované video, které bude možné sdílet na sociálních sítích, bude na našem webu a jednoduše představí náš produkt, který je unikátní. Návrh na scénář: Holčička se snaží kreslit mandaly, ale nejde jí to. Rozčiluje se, je smutná. Muchlá jeden papír za druhým, zahazuje je a tak se kolem ní vrší zmačkané "špatné pokusy". Je zoufalá. Hledá na internetu nebo jí to někdo poradí, nebo to dostanem dárkem... zkrátka získá šablonu pro tvoření mandal a najednou jí to jde. Tvoří jednu za druhou, jednu krásnější než druhou a usmívá se.
tvoříme harmonii
Kultura
Vzdělávání
Poradenství
Terapie
Centrum Mandala z.s. je spolek, jehož cílem je zlepšit společenské klima prostřednictvím nabídky vzdělávacích a seberozvojových programů. Ty jsou zaměřeny na vytvoření prostoru sama pro sebe, kreativní sebepoznání, posílení schopnosti změnit to co mi nevyhovuje a vzít život do svých rukou. Věříme, že spokojení a šťastní lidé tvoří šťastnou společnost. Pořádáme kurzy, které jsou zajištěny našimi lektory nebo lidmi, kteří využívají našich prostor pro vlastní seberealizaci.