Volejbalový rozhodčí - benefiční turnaj LIGACUP

0
bodů

Jste schopni odpískat volejbalový turnaj? Hledáme rozhodčí!

sport
volejbal
rozhodčí
Malá (do 10 hod.) | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Pro plynulý chod akce hledáme zkušené hráče či volejbalové rozhodčí, kteří nám pomohou s organizací benefičního sportovního utkání firem.

Popis

Liga lidských práv každoročně pořádá benefiční sportovní utkání firem, které zápisným podpoří bezplatbou poradnu pro pacienty a projekt Férová nemocnice. Letos se uskuteční již šestý ročník a hledáme do organizačního týmu 2 sportovní nadšence, především volejbalisty, kteří nám pomohou jednotlivé zápasy odpískat. Turnaj proběhne v sobotní dopoledne, 18.6.2016 v Brně. Více informací a ukázky z minulých ročníků naleznete na www.ligacup.cz.
Hájíme spravedlivé a důstojné podmínky pro život v ČR
Lidská práva
Vzdělávání
Občanská společnost
Naším posláním je hájit práva a svobody všech lidí, podporovat angažovanost jednotlivců a usilovat o spravedlivé, funkční instituce v České republice. Naši právníci každý den usnadňují lidem orientaci v džungli paragrafů. Vyhráváme soudní spory na straně slabších a dokazujeme, že právo může sloužit dobrým věcem. Dlouhodobě prosazujeme systémové změny, které pomáhají zlepšit práci zdravotníků, učitelů i policistů. Blíže spravedlnosti!