Video z benefičního sportovního turnaje LIGACUP

13
bodů

Potřebujeme natočit a zpracovat krátké reportážní video z benefičního turnaje firem - LIGACUP.

Design
Video
videozáznam
AV
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme zachytit atmosféru turnaje pro naše donory, partnery i následnou propagaci naší neziskové organizace a dalších ročníků turnaje.

Popis

Liga lidských práv každoročně pořádá benefiční sportovní utkání firem, které zápisným podpoří bezplatbou poradnu pro pacienty a projekt Férová nemocnice. Letos se uskuteční již šestý ročník a rádi bychom akci zaznamenali v podobě krátkého reportážního videa. Jde tedy o sestřih ze zápasů v malé kopané a volejbalu, zachycení atmosféry, případně pár krátkých rozhovorů s kapitány či organizátory. Turnaj proběhne v sobotní dopoledne, 18.6.2016 v Brně. Více informací a ukázky z minulých ročníků naleznete na www.ligacup.cz.
Hájíme spravedlivé a důstojné podmínky pro život v ČR
Lidská práva
Vzdělávání
Občanská společnost
Naším posláním je hájit práva a svobody všech lidí, podporovat angažovanost jednotlivců a usilovat o spravedlivé, funkční instituce v České republice. Naši právníci každý den usnadňují lidem orientaci v džungli paragrafů. Vyhráváme soudní spory na straně slabších a dokazujeme, že právo může sloužit dobrým věcem. Dlouhodobě prosazujeme systémové změny, které pomáhají zlepšit práci zdravotníků, učitelů i policistů. Blíže spravedlnosti!