Hledá se novinář, bloger či redaktor! :-)

0
bodů

Hledáme člověka, který by o nás napsal/natočil pár slov, díky čemuž zpropagujeme neziskový sektor

Copywriting
Public Relations
Sociální sítě
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Naším posláním je šířit myšlenku dobrovolnictví mezi širší veřejnost na Kladně i v okolí. K tomuto nyní potřebujeme pomoc profesionála!

Popis

Snažíme se propagovat neziskový sektor a dobrovolnictví mezi veřejnost prostřednictvím letáků, inzerátů, sociálních sítí i webovek. Potřebujeme v tomto však pomoci. Sháníme blogera, moderátora, novináře či jinou veřejně činnou osobu, která nám pomůže dostat naši prospěšnou činnost mezi širší okolí. Můžeme udělat rozhovor do novin, napsat výroční zprávu, natočit reportáž či jen říci pár slov. Rádi bychom tak lidem představili naši činnost a možnosti, jak se do ní zapojit. Stejně tak doufáme, že tímto seženeme nové klienty, kterým by naše dobrovolnické programy pomohly.

Komentáře

Dobrý den, mohu pro Vás napsat článek/ rozhovor, příp. poradit, jak se dále propagovat. Ozvěte se, díky. I.
Každý může být dobrovolník!
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Občanská společnost
Jsme nezisková organizace působící již 15 let v Kladně a okolí s více jak stovkou profesionálně vedených dobrovolníků a dobrovolnickými programy akreditovanými Ministerstvem vnitra. Mezi naše přijímající organizace patří dětské domovy, domovy pro seniory i nemocnice. Máme také canisterapeutické týmy a program Pět P. Máme dobrovolníky také v Památníku Lidice.