logo pro naší dobročinnou akci

0
bodů

Potřebujeme zpracovat logo pro dobročinnou akci.

Design
Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Pořádáme večerní party s dražbou, tombolou a prodejem výrobků chráněných dílen, cílem je získat finance na prodejní stánek.

Popis

Potřebujeme vytvořit logo na akci, která se jmenuje RED JAMICAT evening party. Logo by mělo být obměnitelné - dnes je to red, příště to bude třeba blue, nebo yellow. JAMICAT zůstane. Možná by u toho mohl být piktogram kočky, protože název to trochu evokuje a pořádají to pro nás 3 mladá nadšená děvčata :). Slovo JAMICAT je vytvořené z jejich jmen. Ale není vůbec nutné, aby logo obsahovalo kočku. Rádi si necháme necháme poradit a věříme odborníkům. Je tedy s námi snadné pořízení :). děkuji za přijetí výzvy, Kateřina
Zhodnocujeme potenciál chráněných dílen.
Kultura
Sociální služby
Vzdělávání
Životní prostředí
Rozvojová spolupráce
Občanská společnost
Revitalizujeme chráněné dílny a přinášíme jejich výrobky a služby na reálný trh.Napomáháme k tvorbě nových pracovní míst pro osoby se zdravotním postižením.Budujeme nezávislost dílen a jejich zaměstnanců. Do chráněných dílen vnášíme zkušenosti z komerční oblasti. Propojujeme neziskový sektor s vysoce ziskovým. Zvyšujeme příjmy chráněných dílen až o 800%, a to dlouhodobě. Víme, že lidé v chráněných dílnách dokáží vyrábět neskutečně krásné věci a chceme, aby se o tom dozvěděl celý svět. Chceme, aby si jejich výrobky lidé kupovali proto, že jsou krásné a užitečné, ne proto, že "chtějí přispět". Také je naším cílem najít nové výrobní programy a výrobu (a odbyt) propojit s business světem.