Copywrighting miniwebu na pomoc zvířatům - spěchá

0
bodů

Potřebovali bychom okoknout a upravit/vylepšit texty nového miniwebíku

Copywriting
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Potřebujeme, aby obsah webu byl jasný, stručný a zaujmul na první pohled.

Popis

Zkontrolovat, upravit a vylepšit stávající text na miniwebu zabývající se pomoci týraným zvířatům. Text by měl na první pohled zaujmout a i pro člověka, který se v této problematice neorientuje, by měl být přehledný.

Komentáře

Dogpoint o.p.s 11. 4. 2016
Ester, nemáme od Vás reakci ani na jeden e-mail. /odívejte se prosím do složky "hromadné" nebo "spam", zda nás tam nemáte...
Organizace zabývající se pomocí opuštěným a týraným psům
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Dogpoint je obecně prospěšná společnost, která se na základě změn občanského zákoníku transformovala z občanského sdružení fungujícího od roku 2011, a která pomáhá opuštěným a týraným psům. Snažíme se nejen o poskytování přímé péče týraným psům, ale i o širší kynologický záběr (osvěta, pořádání zábavně-vzdělávacách akcí, pořádání seminářů, aj.) Naše cíle: Poskytnutí azylu a péče primárně opuštěným a týraným psům. Resocializace a příprava psů na začlenění do nových rodin. Hledání nových domovů pro opuštěná zvířata. Kastrační program a program osvěty týkající se tohoto tématu Rozšiřování problematiky opuštěných zvířat do podvědomí veřejnosti. Všeobecná osvěta týkající se především psů. Poskytování zkušeností studentům veterinárních škol a škol se zaměřením na etologii zvířat . Poskytnutí možnosti pro veřejnost blíže se setkat se psy a poznat je.