Zpracování šabolny oboustranné průkazky venčitele

0
bodů

Stačí grafika a příprava k tisku, texty si dodáme.

Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Zefektivnění práce s dobrovolníky. Ulehčení organizaci.

Popis

Vyplňovat s každým dobrovolníkem, při každém venčení papír o venčení je prostě opruz.. Průkazka ulehčí práci, čas i naše lesy - jednou proškolíme a hotovo, proškolení venčitelé se budou prokazovat kartičkou :) Rozměry cca jako občanka, grafika jednoduchá a věcná k tématu "venčení psů z útulku". Texty dodáme. Potřebujeme mít možnost si do šablony připisovat údaje dobrovolníka.

Komentáře

Petr Vlček 9. 4. 2016
Firma Dogpoint se ke spolupráci dosud neozvala. Nedodala texty a ani mě nekontaktovala.
Dogpoint o.p.s 9. 4. 2016
Dobrý den, kontaktovali jsme Vás na e-mail ihned po přihlášení k výzvě dne 4.4. a rovnou jsme zaslali všechny podklady. 8.4. jsme Vám na e-mail psali znovu, zda spolupráce platí. Opět bez reakce a dnes čteme, že jsme Vás nekontaktovali, což nás velmi mrzí. Podívejte se prosím do složky "hromadné" nebo "spam".
Organizace zabývající se pomocí opuštěným a týraným psům
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Dogpoint je obecně prospěšná společnost, která se na základě změn občanského zákoníku transformovala z občanského sdružení fungujícího od roku 2011, a která pomáhá opuštěným a týraným psům. Snažíme se nejen o poskytování přímé péče týraným psům, ale i o širší kynologický záběr (osvěta, pořádání zábavně-vzdělávacách akcí, pořádání seminářů, aj.) Naše cíle: Poskytnutí azylu a péče primárně opuštěným a týraným psům. Resocializace a příprava psů na začlenění do nových rodin. Hledání nových domovů pro opuštěná zvířata. Kastrační program a program osvěty týkající se tohoto tématu Rozšiřování problematiky opuštěných zvířat do podvědomí veřejnosti. Všeobecná osvěta týkající se především psů. Poskytování zkušeností studentům veterinárních škol a škol se zaměřením na etologii zvířat . Poskytnutí možnosti pro veřejnost blíže se setkat se psy a poznat je.