Přání k narozeninám a životnímu jubileu

10
bodů

Rádi bychom měli tématická přání pro obdarování našich členů a dobrovolníků

Design
Grafika
Střední práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Potřebujeme vytvořit několik tématických přání s kočkami a případně jinými zvířaty k jmeninám a k narozeninám či dalšímu významnému jubileu.

Popis

Jde o přání k narozeninám v digitální podobě, kde bychom jen jednoduše upravili a nebo připsali pomocí čísla jubileum dotyčné osoby. U jmenin bychom jen změnou nebo napsáním jména vytvořili hezké "kočičí" přání k svátku. Přání by mělo být jménem naší organizace a rádi bychom jich měli i více druhů. Některá důstojnější pro zástupce sponzorů, jiná naopak humorná a plná nadsázky pro osobnější poděkování našim členům a dobrovolníkům. Přání by mohlo být jak barevné, tak i černobílé, tak aby se dalo vytisknout, podepsat a zaslat poštou. Současně i vhodné pro zaslání v digitální podobě.

Přílohy

2251-logocele.jpg

Komentáře

Petra Tůmová 18. 4. 2016
Dobrý den, mohli byste mi poslat nějaký kontaktní mail, děkuji
Organizace sdružující chovatele a milovníky všech koček
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Zdraví
Životní prostředí
Poradenství
Terapie
Jsme nezisková organizace sdružená jako pobočný spolek pod ČSCH. V našich dobrovolnických řadách jsou členem všichni kteří mají kladný vztah ke zvířatům obecně a kočkám zvláště. Pořádáme chovatelské výstavy, dětské a mládežnické akce, soutěže a tábory, snažíme se zlepšovat prevenci a povědomí veřejnosti o ochraně zvířat a rozvíjíme felinoterapii.