Nový začátek, nové logo benefiční akce - 11.ročník

0
bodů

Vytvoření loga akce Advent plný andělů, příp. spolupráce při tvorbě propagačních materiálů projektu.

Marketing
Design
Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Znovurozjíždíme po nucené pauze užitečnou akci pro benefici a prezentaci neziskovek moravskoslezského regionu a potřebujeme upoutat.

Popis

Vytvořit výrazné zapamatovatelné logo pro kulturně-benefiční akci na podporu neziskových organizací v Moravskoslezském kraji. Letos bude 11. ročník, 2 roky jsme akci nemohli dělat kvůli sporu s bývalou zaměstnankyní o ochrannou známku, který jsme vyhráli, máme radost a jedeme tedy dál ;). Akce se koná tradičně v prvním adventním týdnu (konec listopadu) a za "anděly" jsou považováni všichni, kteří podpoří úsilí neziskových organizací a jejich klientů. Především se jedná o místní organizace, které se věnují tělesně i duševně postiženým lidem, lidem s nejrůznějším handicapem, seniorům, sociálně slabým dětem a studentům, ale také organizacím pečujícím o zvířata a životní prostředí. Projekt zvyšuje dárcovský potenciál jednotlivců i společensky zodpovědných firem, motivuje neziskové organizace a probouzí jejich fundraisingové aktivity. Projekt měl své logo, které dále nechceme používat a také chceme 11.ročník použít jako novou jedničku, prostě začít úplně jinak, s novou strukturou akce a i tedy s novým logem. Další informace rádi poskytneme, k vybranému logu počítáme s autorskou smlouvou a uvedením autora jako partnera projektu, bude-li mít zájem. Těšíme se na vaše návrhy :)

Komentáře

Dobrý den, jsme profesionální grafici, ilustrátoři (MS kraj - Ostrava/Havířov), aktivně pomáháme, rádi bychom se zapojili a pomohli i vám v novém začátku :) Máme přijmout výzvu nebo budete vybírat z vícero návrhů? Hezký den, T+Z / GRAFIKOM
Dobrý den, děkujeme :). Budeme rádi, když výzvu přijmete, je to naše první spolupráce přes tyto stránky, moc se těšíme! za EICO Ivana
občanské (nejen) ekologické sdružení
Lidská práva
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Eko-info centrum Ostrava (EICO) bylo založeno v roce 1999 s hlavními cíli v oblasti ochrany životního prostředí a trvale udržitelného rozvoje. Původní aktivity byly v roce 2004 rozšířeny o oblast sociálního poradenství a komunitní práce. V roce 2009 EICO získalo ocenění Společnost přátelská rodině. Účastní se pravidelně akcí typu Den Země, Ekopouť v rámci festivalu Ekofilm, provozuje mobilní Férovou kavárnu s prodejem fair trade výrobků, pořádá ekovýchovné pobyty pro celou rodinu, od roku 2009 umisťuje komunitní kompostéry a šíří osvětu v environmentální oblasti. Od roku 2005 pořádá benefiční prezentaci NNO z ostravska "Advent plný andělů" spojenou se získáváním financí na provoz jednotlivých organizací, od roku 2008 jako partner Statutárního města Ostrava spolupořádá přehlídku sociálních služeb „Lidé lidem“. Experti EICO dlouhodobě pracují také v oblasti genderové rovnosti, pořádají motivační semináře pro ženy po rodičovské dovolené, vytvářejí metodiky kurzů a lektorují semináře s genderovou tématikou, zpracovávají plány prosazování rovných příležitostí a genderové audity, zabývají se koučinkem a mediací.