Pomoc při tvorbě nové grafiky.

13
bodů

Nastavení grafických šablon a dalších materiálů

Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Úprava grafických materiálů

Popis

Řadu materiálů již máme předpřipravenou nebo alespoň máme konkrétní představu o tom, jak by měly vypadat. Uvítáme někoho, kdo má alespoň základní zkušenosti s environmentálními tématy, event. ekopedagogikou, příp. má k těmto tématu nějaký osobní vztah. Není ale podmínkou, spolupráci s odborníky zajístíme. Potřebujeme nastavit grafické materiály, např. šablony ve Wordu, letáčky, plakáty pro dospělé i malé děti a převod log do vektorového formátu pro některé naše další aktivity. Jeden letáček potřebujeme už do konce března.

Komentáře

Jaroslav Liška 20. 3. 2016
Dobrý den, měl bych zájem o podrobnější informace. Můžu pomoct minimálně s plakáty, letáky, ale snad i s vektorizací a šablonami.
Dobrý den, na letácích se již pracuje. Plakáty by na ně měly navazovat, takže bychom se Vám ozvali, až budou hotové. Zatím se ale můžete pustit do šablony. Pošlete nám e-mail pro více podrobností.
nezávislá platforma
Jsme nezávislá platforma organizací i jednotlivců, která přispívá ke snížení nadbytečné spotřeby palmového oleje nejen v ČR. Pořádáme osvětové akce, zajišťujeme politický lobbing, komunikujeme s obchodní sférou a realizujeme poradenství spotřebitelům.