Grafický návrh úpravy našeho webu

13
bodů

Web jede.Za chodu ho budeme měnit,aby pomohl ještě víc,aby byl přehledný a jasný.Aby lákal :)

Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Jedna z hlavních věcí,které se mimo přímé pomoci psům věnujeme je inzertní web.Chceme lidem usnadnit komunikaci s námi,být víc userfriendly.

Popis

V současné chvíli má náš web http://www.home4pets.cz celkem dobrou návštěvnost. Bezprizorní psi i kočky díky tomu nacházejí své nové domovy celkem rychle a o to nám jde :) Ale občas se stane, že chceme každému, kdo na web příjde, říct něco nového a podstatného a to už začíná být ta neslavná část. Není takřka k nalezení, jak nám mohou dobrovolníci a příznivci pomoci. Je tam místo na aktuality, ale je tak málo vidět, že když ho už někdo najde, nejsou aktuální. Vnitřní část webu (správa inzerátů, zadávání inzerátů apod.) šlape dobře. Ale ta vnější má další a další úskalí, která možná zbytečně oddalují pomoc všem těm čumákům. Proto hledáme člověka, který nám zpracuje web kompletně nově, tak aby když přijde někdo s nabídkou pomoci, bude hned vědět co by se nám hodilo. Když přijde někdo kouknout, jak se nám vede a co je nového, aby ho to praštilo do očí a a když někdo bude hledat nového parťáka do rodiny, aby našel toho pravého. Web jede na joomla. To co potřebujeme se pravděpodobně jmenuje grafický návrh webu :) Děkujeme! :)
Řešíme problematiku opuštěných a týraných zvířat
Sociální služby
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
Organizace Home 4 Pets, z.s. zahajila činnost před 10 lety jako spontánní aktivita několika jednotlivců motivovaná potřebou jakkoliv pomáhat opuštěným psům. Po prvních měsících, kdy jsme podrobně mapovali situaci a pomáhali zachraňovat psy bezprostředně ohrožené na životě, jsme v listopadu 2011 založili Občanské sdružení Home 4 Pets. A od té chvíle usilovně hledáme a zdokonalujeme způsob a prostředky, jak řešit neutěšenou situaci v oblasti týrání zvířat a účinně bojovat proti otřesnému byznysu se štěňaty i koťaty „bez PP“ známému pod pojmem „množírny“. Jako jeden z prvních cílů jsme si proto stanovili – řečeno marketingovou terminologií – propojení nabídky s poptávkou. Prostor našich stránek www.home4pets.cz jsme proto otevřeli jako inzertní portál pro všechny zvířecí bezdomovce. O tom, že je tento systém skutečně smysluplný, svědčí následující fakta: - přímo našima rukama prošlo více než 2.600 psů, kteří již dělají radost svým osvojitelům - za dobu existence webu nalezlo svou rodinu téměř 36.000 u nás zveřejněných bezprizorních psů a koček - své svěřence u nás inzeruje 1.500 registrovaných uživatelů (útulků, organizací, dobrovolníků) z ČR i SR - stránky zaregistrovaly 2 miliony vstupů ze strany zájemců o rodinného mazlíčka a od prvního roku své existence se pohybujeme v první desítce Toplistu návštěvnosti v sekci Chovatelství - budujeme jsme Záchranné centrum Best Friends, kde nacházejí nejen psi, ale i zvířata hospodářská - velmi intenzivně se podílíme na legislativních změnách, byli jsme iniciátory a členem realizačního týmu Novely Trestního zákoníku a i díky nám se podařilo prosadit mj. zvýšení trestů za týraní zvířat a provoz množíren - celá činnost Home 4 Pets je od samotného počátku postavena pouze na práci dobrovolníků (průběžně 10 – 20 osob), kteří jí věnují menší či větší část svého volného času. A veškeré náklady jsou hrazeny jen z finančních příspěvků od osob, které si naším prostřednictvím osvojili psa, což pokrývá veterinární péči, stravu a převozy…. Již delší dobu však cítíme, že balancujeme na samotné hranici toho, co lze tímto způsobem zvládnout. Další strategické směřování H4P proto spočívá v (1) postupné profesionalizaci organizace vytvořením stabilních pracovních míst obsazených kvalifikovanými odborníky, (2) udržitelném financování činnosti a (3) soustavném zkvalitňování a rozšiřování služeb poskytovaných jak psům samotným, tak i zájemcům o jejich adopci tak, abychom koncepčně napomáhali dlouhodobému snižování počtu opuštěných a týraných zvířat.