Tvorba plakátu

0
bodů

Vytvoření plakátu pro muzikálový večer

Design
Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Prosíme o vytvoření plakátu pro nadcházející charitativní koncert Nadačního fondu Wine for Help, který se bude konat 30. 3.

Popis

Téma koncertu je muzikálová scéna Broadway. V rámci koncertu zazní úryvky z muzikálů Fantom opery, Chicago, Pomáda, Bídníci, West Side Story a další. Interperti by měli být vizuálně upřednostněni před názvem akce. Moderátoři nemusí být nijak výrazně vidět. Plakáty by měli jít do tisku 10. 3. Předem děkujeme za pomoc :) Údaje uvedené na plakátě: Účel: Charitativní koncert věnovaný sourozencům Zavadilovým nemocným mukopolysacharidosou. Podtitul: Hvězdy muzikálů jakými jsou Fantom opery, Bídníci, Pomáda nebo Hamlet. Název akce: Press Play to Help II. The Best of Broadway Interpreti: Jan Kříž, Michaela Gemrotová, Tomáš Löbl, Monika Sommerová, Jakub Hübner, Anna Beránková, Petr Kutheil. moderují: Jana Schillerová a Jarda Brousil Datum, čas a místo konání: 30. 3. 2016, 20:00, Studentský klub Celetná, Celetná 20, Praha 1 Informace o vstupném: Vstupné 150 Kč, prodej na místě Odkazy: www.facebook.com/wineforhelp Partneři: loga v příloze

Přílohy

2206-loga_19_2.zip

NF Wine for Help podporuje děti nemocné Mukopolysacharidosou
S podporou našich partnerů realizujeme benefiční projekty spojené s vínem. Výtěžek projektů je využíván k ulehčení péče a zpříjemnění života dětí nemocných mukopolysacharidosou. Poskytujeme rodinám finanční pomoc pro pořízení zdravotních pomůcek, plníme dětská přání a podporujeme rodiny v těžkém boji s touto nevyléčitelnou nemocí.