Marketingové strategie, prezentace na soc. sítích

13
bodů

Chceme přijít k lidem jinak, než je běžné...

Tvorba webu
Informační technologie
Marketing
Design
Grafika
Copywriting
Public Relations
Sociální sítě
Strategie
Hledáme spolehlivého nadšence pro dlouhodobou
hlubší znalost možností sociálních sítích:-)
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Ve světě psů/koček/adopcí/azylů/útulků jsou vyšlapané cesty,jak hledat pomoc a pomáhat.Navržení nové cesty znamená i novou pomoc :)

Popis

Máme téma kampaně, víme, co chceme říct a co má být výsledkem. Hledáme jakým způsobem a jakou cestou to nyní říci světu :) Chceme to udělat neotřele, originálně, nezvykle, ba až úplně opačně, než se to dělá nyní. Chceme se vydat mimo stereotypy. Současné způsoby jsou často neefektivní, přehlížené, jakoby už vyčerpané a nebo zacyklené v uzavřené skupině lidí. Potřebujeme nabídnout možnost pomáhat i lidem mimo klasické skupiny "pomáháme zvířeti v nouzi" a otevřít se i těm, kteří nyní pochybují a mají obavy, co by to pro ně znamenalo. Rádi bychom se například zaměřili na klasické argumenty proti a přetransformovali je v "právě proto pro", nebo v jasné zařazení těchto argumetů do škatule "předsudky". Pro to, nám zatím chybí profík, který nám pomůže s nadhledem navrhnout jak téma uchopit a v jakých krocích ho ventilovat ven. Téma se netýká jen naší organizace, je obecné a pomůže i dalším organizacím a především pak oněm zvířatům na cestě do nových domovů. Děkujeme :)

Komentáře

Libor Smolík 11. 5. 2020
Dobrý den, co použít TikTok a udělat tam videa typu ,,Chcete mě?"
Home 4 Pets 22. 5. 2020
Dobrý den, určitě předám kontakt na Vás nové kolegyni, která se v těchto věcech orientuje přeci jen lépe. Omlouvám se také za opožděnou odpověď právě z důvodu personální výměny.... Moc děkuji, že jste se ozval:-)))
Yvona - Home 4 Pets, z.s.
Řešíme problematiku opuštěných a týraných zvířat
Sociální služby
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
Organizace Home 4 Pets, z.s. zahajila činnost před 10 lety jako spontánní aktivita několika jednotlivců motivovaná potřebou jakkoliv pomáhat opuštěným psům. Po prvních měsících, kdy jsme podrobně mapovali situaci a pomáhali zachraňovat psy bezprostředně ohrožené na životě, jsme v listopadu 2011 založili Občanské sdružení Home 4 Pets. A od té chvíle usilovně hledáme a zdokonalujeme způsob a prostředky, jak řešit neutěšenou situaci v oblasti týrání zvířat a účinně bojovat proti otřesnému byznysu se štěňaty i koťaty „bez PP“ známému pod pojmem „množírny“. Jako jeden z prvních cílů jsme si proto stanovili – řečeno marketingovou terminologií – propojení nabídky s poptávkou. Prostor našich stránek www.home4pets.cz jsme proto otevřeli jako inzertní portál pro všechny zvířecí bezdomovce. O tom, že je tento systém skutečně smysluplný, svědčí následující fakta: - přímo našima rukama prošlo více než 2.600 psů, kteří již dělají radost svým osvojitelům - za dobu existence webu nalezlo svou rodinu téměř 36.000 u nás zveřejněných bezprizorních psů a koček - své svěřence u nás inzeruje 1.500 registrovaných uživatelů (útulků, organizací, dobrovolníků) z ČR i SR - stránky zaregistrovaly 2 miliony vstupů ze strany zájemců o rodinného mazlíčka a od prvního roku své existence se pohybujeme v první desítce Toplistu návštěvnosti v sekci Chovatelství - budujeme jsme Záchranné centrum Best Friends, kde nacházejí nejen psi, ale i zvířata hospodářská - velmi intenzivně se podílíme na legislativních změnách, byli jsme iniciátory a členem realizačního týmu Novely Trestního zákoníku a i díky nám se podařilo prosadit mj. zvýšení trestů za týraní zvířat a provoz množíren - celá činnost Home 4 Pets je od samotného počátku postavena pouze na práci dobrovolníků (průběžně 10 – 20 osob), kteří jí věnují menší či větší část svého volného času. A veškeré náklady jsou hrazeny jen z finančních příspěvků od osob, které si naším prostřednictvím osvojili psa, což pokrývá veterinární péči, stravu a převozy…. Již delší dobu však cítíme, že balancujeme na samotné hranici toho, co lze tímto způsobem zvládnout. Další strategické směřování H4P proto spočívá v (1) postupné profesionalizaci organizace vytvořením stabilních pracovních míst obsazených kvalifikovanými odborníky, (2) udržitelném financování činnosti a (3) soustavném zkvalitňování a rozšiřování služeb poskytovaných jak psům samotným, tak i zájemcům o jejich adopci tak, abychom koncepčně napomáhali dlouhodobému snižování počtu opuštěných a týraných zvířat.