Nasazení nové Wordpress šablony

13
bodů

Výměna šablony, převedení starého obsahu

Tvorba webu
Grafika
Copywriting
Sociální sítě
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Modernizace webu.

Popis

Na web našeho spřáteleného projektu potřebujeme nasadit novou WP šablonu, převést do ní starý obsah. Máme vybranou šablonu. Uvítáme někoho, kdo má alespoň základní zkušenosti s environmentálními tématy, event. ekopedagogikou, příp. má k těmto tématu nějaký osobní vztah. Není ale podmínkou. Prosím posílejte rovnou i ukázky svých prací. Děkujeme.

Komentáře

Dobrý den,

s převodem webu na wordpress vám ráda pomohu, případně i vysvětlím funkce, abyste si mohli spravovat sami.
Ideálně vidím postup tak, že mi pošlete materiály - texty, kontakty, apod. - vše co chcete uveřejnit na stránkách a já začnu připravovat web na wordpres na nějaké zkušení doméně zdarma.
Po odsouhlasení vzhledu, funkcí, apod. ho překlopíme na vaši placenou doménu.
Později mohu pomoci s převodem log do vektoru a dalšími grafickými prvky, pracuji s corelem, ale to bychom asi řešili až v druhé řadě.
Pokud souhlasíte, pošlete mi podklady, začnu pracovat na webu.
Hezký den.
Oldřiška
stol@seznam.cz
724697933
Martin Grus 24. 3. 2016
DObrý den,
zašlete mi prosím bližší informace na email martas.grus@gmail.com
Děkuji
Dobrý den,

na CMS Wordpress pracuji mnoho let a kromě nových webů, tak často provádím právě požadovanou migraci na klientem vybranou/dodanou grafiku či WP téma. Nabízím nejen provedení migrace a zaškolení, ale hlavně i optimalizaci rychlosti načítání stránek, zabezpečení proti běžným útokům či dlouhodobou podporu.

Pokud máte zájem, prosím, napište mi na info@profiwp.cz a já se Vám ozvu, celou věc probereme. Na email Vám pak zašlu seznam referencí s odkazy na běžící stránky.

S pozdravem a těším se, Vasko
Dobrý den, na Vámi uvedenou adresu nelze doručovat zprávy. Kontaktujte nás prosím sám. Děkujeme.
nezávislá platforma
Lidská práva
Vzdělávání
Zdraví
Životní prostředí
Jsme nezávislá platforma organizací i jednotlivců, která přispívá ke snížení nadbytečné spotřeby palmového oleje nejen v ČR. Pořádáme osvětové akce, zajišťujeme politický lobbing a komunikujeme s obchodní sférou.