Grafické zpracování pozvánky na benefiční ples

10
bodů

Hledáme grafika na zpracování A4 pozvánky na ples dle zadaného textu, máme CI manuál.

Design
Grafika
Střední práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Nemáme vlastního grafika a potřebujeme zpracovat A4 plakát - pozvánku na benefiční ples - pro šíření na sociální síti a na výlep.

Popis

Dle zadaného textu hledáme grafika, co nám do 15. 2. zpracuje jednoduchou pozvánku na náš benefiční ples, který pořádáme na podporu výcviku asistenčních psů. Pozvánku potřebujeme v JPEG pro umístění na FB a v tiskové kvalitě pro tisk A4 plakátů (tisk v kanceláři, ne tiskárně - není nutno mít značky ořezové).

Komentáře

Kontakt: klara@pestraspolecnost.cz, tel: 603 553 566
Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour
Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.